Rozkwitnij kolorami wiosny

2

Flexy She W!LL Stay Brave to kolejna kolekcja lakierów hybrydowych, którą poświęcamy różnym odsłonom kobiecości. Chcemy świętować je nie tylko dzisiaj, w Dzień Kobiet, ale każdego dnia, bo wierzymy, że piękno, odwagę i kobiecą indywidualność warto celebrować cały rok.

Odważ się rozkwitnąć

8 marca to nie tylko data, przy okazji której skupiamy się na osiągnięciach i zasługach kobiet z całego globu, podkreślając ich wyjątkowy wkład w historię i rozwój otaczającego nas świata. To również czas przedwiośnia – wyjątkowy moment w roku, kiedy zima stopniowo ustępuje miejsca rodzącemu się życiu, które powoli, ale śmiało i uparcie przebija się przez skorupę topniejącego już śniegu i raczy nas bukietem barw.

Chcemy życzyć Ci właśnie takiej odwagi i determinacji, abyś z podniesioną głową zawsze pokazywała światu swoją wartość i niepowtarzalną osobowość. Nie bój się wyrażać siebie – w słowach, w pomysłach, ale też we własnym wyglądzie!

Kolory wiosny na Twoich paznokciach

Flexy She W!LL Stay Brave to pięć lakierów hybrydowych, które razem tworzą żywą i pełną energii wiosenną paletę, przywodzącą na myśl krajobraz pełen wody, kwiatów i świeżej zieleni. Głęboki odcień jeansu, morski blue lagoon, pistacja, żywy koral oraz intensywny kolor dojrzałej maliny – idealne propozycje na odważny manicure, który przyciąga wzrok i pokazuje, że kochasz bawić się barwami.

Teraz możesz nie tylko pożegnać zimę prawdziwą eksplozją koloru, ale też stworzyć stylizację, którą będziesz cieszyć się na długo – oprócz trwałej i napigmentowanej formuły lakierów Flexy, kolekcja She W!LL Stay Brave to również ulepszone, okrągłe pędzelki, dzięki którym dotrzesz produktem aż do samej linii skórek!

 

Który odcień wybierzesz tej wiosny?