Pazłotko dwustronne w płacie do zdobień złoto słoiczek 7 ml

  • 4,89 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 100 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Manicure ma to do siebie, że każdy wykonuje go w swoim stylu. Można mieszać techniki, dobierać z nich pojedyncze elementy i tworzyć prawdziwą sztukę na paznokciach. Niezależnie od tego, czy lubisz styl glamour, preferujesz minimalizm lub na swoich mani nie stronisz od wybuchowych dodatków, niektóre narzędzia sprawdzą się u każdego.

Takim dodatkiem jest właśnie pazłotko dwustronne, czyli aluminiowa folia do zdobień w odcieniach miedzi, złota i srebra. Ta ozdoba, mieniąca się niczym szlachetny metal, pozwoli Twoim paznokciom prawdziwie rozbłysnąć.

W słoiczku znajduje się cieniutki płat folii dwustronnej o rozmiarze 14 x 14 cm. Pazłotko możesz dowolnie wkomponować w stylizację – a dzięki łatwości aplikacji, Twój manicure stanie się olśniewający już w kilka chwil! 

  • łatwe w użyciu,
  • podzielne, idealne do tworzenia różnych zdobień,
  • dwustronne – nie ma znaczenia, której strony użyjesz przy stylizacji – obie będą się mienić.

Aplikuj folię za pomocą sondy, pędzelka lub patyczka na warstwę inhibicyjną lakieru hybrydowego lub żelu. Zakończ stylizację topem hybrydowym.

Przy manicure wykonanym klasycznym lakierem do paznokci, użyj kleju do foli transferowej. Zabezpiecz zdobienie przezroczystym topem.