O firmie

 

Odkryj dobrą, polską markę w atrakcyjnej cenie i bądź zmieniONA

 

Polska, dobra jakość w atrakcyjnej cenie - odkryj ją i zmieniaj się z nami. Możesz być zmieniONA kiedy tylko chcesz. W Silcare kochamy odkrywać piękno i chcemy dzielić się nim z Tobą każdego dnia.

Tworzymy kosmetyki, które od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w siedzibie firmy. Dzięki umiejscowieniu produkcji w jednym miejscu, możemy zagwarantować Ci przystępne ceny i zapewnić o ich najwyższej jakości. To dla Ciebie tworzymy produkty do stylizacji paznokci oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała.

 

 

Nasza wizja.

 

Marka stawia sobie za cel być bardzo wyrazistą, skupiać się na wartościach, które są istotne dla użytkowniczek – polskie pochodzenie, jakość, autentyczność, atrakcyjność cenowa.

Poprzez kolory, zapachy, konsystencję chcemy mieć wpływ na zmianę, inspirować do tego, by kobiety stawały się kim tylko chcą. „Mówimy «kobieta jest zmianą» zamiast «kobieta zmienną jest», zachęcamy «Bądź zmieniona» (Change is HERe) i odkrywaj siebie wraz z nami. Konsumenci kojarzą nas głównie z produktami do stylizacji paznokci.

Co ciekawe, cenią nas zarówno profesjonaliści, jak również użytkowniczki indywidualne. Zaskakujemy europejską jakością, odpowiadamy na potrzeby klientów, robimy to efektywniej, produkując w Polsce. Zbudowaliśmy wokół marki społeczność, która mobilizuje nas do ciągłego rozwoju.

 

 

Kim jesteśmy? Odkryj nas!

 

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty docierają do krajów na całym świecie: znajdziesz je w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Wszystkie nasze kosmetyki od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w siedzibie firmy w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy ogromnym terenem, na którym znajdują się hale, magazyny i budynki biurowe wraz z bogatym wyposażeniem technicznym i parkiem maszynowym, a wszystko to na powierzchni powyżej 35 000 m2 (w tym budynki – 18 000 m2). Dzięki umiejscowieniu produkcji kosmetyków w Polsce możemy zagwarantować Ci przystępne ceny.

 

 

Polski producent. Stawiamy na jakość.

 

Wykwalifikowana kadra pracowników z różnych branż liczy ponad 600 osób; możemy pochwalić się własnym centrum badawczo-rozwojowym. Kładziemy szczególny nacisk na Twoje zadowolenie: zależy nam na tym, aby nasze produkty satysfakcjonowały Cię pod każdym względem. Ściśle kontrolujemy każdy etap produkcji: zakup komponentów, dobór technologii i urządzeń, projektowanie graficzne czy wybór opakowania.

 

 

Targi branżowe.

 

Z wielką przyjemnością bierzemy udział w polskich i zagranicznych targach kosmetycznych w roli wystawcy. Prezentujemy swoje produkty na największych targach w branży kosmetycznej na świecie: Cosmoprof Worldwide Bologna, Cosmoprof Asia Hong Kong, Cosmobeauty Seoul i China Beauty Expo Shanghai.

To dla nas prestiż i doskonała okazja do prezentacji zarówno produktów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również nowości.