O firmie

 

 

KIM JESTEŚMY?

 

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty docierają do krajów na całym świecie: znajdziesz je w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

 

 

POLSKI PRODUCENT 

 

Wszystkie nasze kosmetyki od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w siedzibie firmy w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy ogromnym terenem, na którym znajdują się hale, magazyny i budynki biurowe wraz z bogatym wyposażeniem technicznym i parkiem maszynowym, a wszystko to na powierzchni powyżej 35 000 m2 (w tym budynki – 18 000 m2). Dzięki umiejscowieniu produkcji kosmetyków w Polsce możemy zagwarantować Ci przystępne ceny.

 

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

 

Wykwalifikowana kadra pracowników z różnych branż liczy ponad 600 osób; możemy pochwalić się własnym centrum badawczo-rozwojowym. Kładziemy szczególny nacisk na Twoje zadowolenie: zależy nam na tym, aby nasze produkty satysfakcjonowały Cię pod każdym względem. Ściśle kontrolujemy każdy etap produkcji: zakup komponentów, dobór technologii i urządzeń, projektowanie graficzne czy wybór opakowania.

 

 

UDZIAŁ W TARGACH BRANŻOWYCH

 

Z wielką przyjemnością bierzemy udział w polskich i zagranicznych targach kosmetycznych w roli wystawcy. Prezentujemy swoje produkty na największych targach w branży kosmetycznej na świecie: Cosmoprof Worldwide Bologna, Cosmoprof Asia Hong Kong, Cosmobeauty Seoul i China Beauty Expo Shanghai. To dla nas prestiż i doskonała okazja do prezentacji zarówno produktów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również nowości.