Lampa UV/LED 24W Silcare Mini 3 Plus

  • 69,99 zł 44,99 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 100 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Rewolucyjny produkt dla miłośniczek mani - Lampa UV/LED 24W Silcare Mini 3 Plus! Ta kompaktowa lampa do paznokci, o wymiarach zaledwie 228 x 125 x 24 mm, zmieści się do każdej torebki, zapewniając Ci profesjonalny utwardzanie zdobień gdziekolwiek się znajdujesz.

Dzięki 15 diodom LED i maksymalnemu poborowi mocy 24 W, Lampa UV/LED 24W Silcare Mini 3 Plus to doskonałe narzędzie do szybkiego i efektywnego utwardzania Twoich paznokci. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży służbowej, czy spędzasz czas ze znajomymi, ta lampa do paznokci z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Nie musisz już dłużej zadawać sobie pytania "jaką lampę do zdobień kupić", ponieważ Lampa UV/LED 24W Silcare Mini 3 Plus oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki technologii UV/LED, która łączy długość fali 365 + 405 mm, Twoje zdobienia utwardzą się równomiernie i trwale. To idealne rozwiązanie dla każdej zapracowanej kobiety, która ceni sobie perfekcyjny wygląd paznokci.

W zestawie znajduje się nie tylko lampa, ale również praktyczny kabel USB, dzięki któremu możesz podłączyć lampę do paznokci wszędzie, gdzie masz dostęp do zasilania. Dzięki temu nie musisz martwić się o baterie czy przewody, gdy korzystasz z tego kompaktowego urządzenia.

Przygotuj się na czar zdobień w dowolnym miejscu i czasie dzięki Lampie UV/LED 24W Silcare Mini 3 Plus. Wykorzystaj jej kompaktowość i profesjonalną moc, aby zawsze mieć piękne i stylowe paznokcie. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy w domowym zaciszu, ta lampa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

UWAGA! Lampy poniżej 36W nie są rekomendowane przy utwardzaniu produktów żelowych czy hybrydowych pokrywających całą płytkę paznokcia. Lampa UV/LED 24W Silcare Mini 3 Plus sprawdzi się perfekcyjnie przy utwardzaniu elementów zdobniczych, takich jak brokaty lub inne ozdoby.

  • 15 diod LED
  • maksymalny pobór mocy: 24 W
  • moc znamionowa: DC5V
  • wymiary: 228 x 125 x 24 mm
  • długość fali: 365 + 405 mm
  • W zestawie znajduje się lampa oraz kabel USB.

Ustaw odpowiednią dla wybranego zabiegu długość działania, wsuń paznokcie z odpowiednią warstwą produktu pod lampę.