Kostenloser Versand ab 23,49 €
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.
Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.

Pakiet frezów RAINBOW – 3 szt.

Hersteller:IQ Nails
Größe
27,96 €
inkl. MwSt / Stück
14 Tage für einfache Rückgabe
Bezeichnung

Marka Silcare nawiązała współpracę z jednym z największych producentów profesjonalnych frezów na polskim rynku – IQ Nails. Połączyliśmy nasze siły specjalnie dla Was, aby spełnić Wasze oczekiwania. Już teraz w naszej szerokiej ofercie fani marki IQ Nails znajdą różnorodne rodzaje frezów dedykowanych do paznokci i skórek.

Pakiet frezów RAINBOW.

Pakiet frezów do paznokci „Rainbow” to doskonały wybór, który pozwoli Ci skutecznie zadbać o swoje paznokcie. W skład tego zestawu wchodzą 3 frezy, które stanowią niezbędne narzędzia do profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Dzięki nim bez trudu zdejmiesz starą stylizację i perfekcyjnie usuniesz narośnięte skórki.

 1. Frez z węglika spiekanego w kształcie walca to profesjonalny frez do paznokci z zaokrągloną, pracującą górną częścią. Ten frez kosmetyczny został zaprojektowany do wykonywania manicure i pedicure frezarkowego. Posiada precyzyjne nacięcia, które błyskawicznie i efektywnie usuną hybrydę lub żel z paznokci. Specjalna powłoka KMN zabezpiecza ostrza i minimalizuje uczucie przegrzania obrabianej powierzchni, zapewniając jej gładkie wykończenie.

KOMPOSITION:

 • Skutecznie i szybko usuwa hybrydę i żel z naturalnej płytki paznokcia.
 • Zapewnia gładką powierzchnię paznokcia.
 • Kolorowa powłoka KMN minimalizuje efekt przegrzania obrabianej powierzchni.
 • Można sterylizować w autoklawie.

 

 1. Frez w kształcie ściętego stożka to frez z nasypem 2w1 SMART GOLD LINE, znany również jako "DUO FREZ". To rozwiązanie innowacyjne w świecie pielęgnacji paznokci. Przestrzenie standardowego nasypu diamentowego zostały wypełnione drobnym nasypem, co znacząco wydłuża żywotność freza. Ponadto, jego mniejsza wielkość w porównaniu z tradycyjnym ściętym stożkiem pozwala na pracę na całej powierzchni freza. Teraz nie musisz się martwić o częstą wymianę frezów. Dzięki temu rozwiązaniu możesz cieszyć się ulubionymi kształtami paznokci przez dłuższy czas.

Frez ten jest używany do:

 • Oczyszczania płytki paznokcia.
 • Odsuwania i odpychania skórek.
 • Wstępnego usuwania nabłonków.
 • Czyszczenia wałów okołopaznokciowych.
 • Matowienia naturalnej płytki paznokcia.
 • Wygładzania uskoku pomiędzy naturalną płytką a zbudowaną stylizacją.
 • Idealnie zastępuje pusher.

 

 1. Frez diamentowy w kształcie płomyka/łezki z czerwonym paskiem to narzędzie przeznaczone do usunięcia nabłonków z okolic wału okołopaznokciowego, oczyszczania sinusów paznokcia oraz wyrównywania linii bocznych.

Średnica wszystkich chwytów: 2,35 mm (standardowa).

Ten zestaw frezów do paznokci IQ Nails to gwarancja profesjonalnej pielęgnacji Twoich paznokci. Dzięki tym wysokiej jakości narzędziom będziesz mogła cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami przez długi czas.

Produktparameter

Symbol
Pakiet FR-3
Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 43 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-13
Używam od kilku dni i jestem zadowolona.
2024-06-30
Wszystko super. Polecam
pixel