Darmowa wysyłka od 100,00 zł

Pokaż mi swoje paznokcie, a powiem Ci jaka jesteś...

2018-05-18
Pokaż mi swoje paznokcie, a powiem Ci jaka jesteś...

Podobno istnieje powiązanie między kształtem paznokci a cechami osobowości. Co o tym sądzicie? Zobaczcie, czy to pasuje do Was...

 

 

Migdałowe

Panie, które decydują się na „migdałowe” paznokcie, są bardzo pewne siebie, ale nie zarozumiałe. To osoby bezproblemowe, dlatego szybko zdobywają sympatię innych. Chociaż unikają konfliktów, potrafią walczyć o swoje. Są godne zaufania oraz zawsze uprzejme.

 

 

 

 

 

 

Kwadratowe

Osoby, których paznokcie przypominają kształtem kwadraty, to urodzone liderki. Najlepiej sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Potrafią podporządkować sobie ludzi, jednocześnie zachowując z nimi dobre relacje. Doskonale radzą sobie w trudnych sytuacjach. Lubią  przebywać w towarzystwie, dlatego mają duże grono znajomych i przyjaciół.

 

 

 

 

 

 

 

Owalne

Klasyczne i eleganckie – tak można opisać Panie, które wybierają owalny kształt paznokci. Są to osoby niezwykle kreatywne, kochające przyrodę, ciszę oraz spokój. Często czerpią inspiracje z natury. Po kilku dniach spędzonych na łonie natury są znów gotowe do działania. We wszystko, co robią, wkładają całą duszę.

 

 

 

 

 

 

 

Zaokrąglone

Zaokrąglone paznokcie podkreślają silną osobowość! Panie posiadające ten kształt paznokcia nie tracą zimnej krwi nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Bardzo często łagodzą konflikty między przyjaciółmi i członkami najbliższej rodziny. Ludzie bardzo często zwracają się do nich po wsparcie emocjonalne.

 

 

 

 

 

 

 

Sztylet

Panie, których paznokcie są zakończone ostro niczym sztylet, są śmiałe i odważne. Mają bardzo dużo pomysłów i są pewne siebie. Nie boją się wyrażać swojego zdania, dlatego ich porady i opinie są bardzo cenne dla osób z najbliższego otoczenia.

 

 

 

 

 

 

 

Stalówka

Panie z takimi paznokciami lubią wzbudzać wokół siebie kontrowersje. Są buntowniczkami, które idą przez świat z wysoko podniesioną głową. Nie przejmują się zdaniem innych, jednak w głębi duszy są wrażliwymi i czułymi kobietami.  

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 37 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Zamówienie dotarło bardzi szybko. Wszystko było starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Bardzo polecam.
2024-06-04
Szybka dostawa, na bieżąco informacje o realizacji zamówienia.
pixel