Powered by Smartsupp

#latozsilcare - Flexy Holi – poczuj letnią energię neonów!

30-06-2020

                Tydzień temu oficjalnie zawitało do nas lato. Dni stały się bardziej słoneczne, a wieczory – dłuższe. Jednak dziś w pogodzie wystąpiła prawdziwa anomalia. Fala gorąca, niespotykany przypływ energii i nagła ochota na kolory... To może oznaczać tylko jedno – nadeszło #latozsilcare, a wraz z nim premiera Flexy Holi!

                Nasza najnowsza kolekcja kultowych hybryd Flexy to pięć soczystych, nasyconych neonów w odcieniach żółci, pomarańczu, czerwieni, fioletu i zieleni. Tworząc je, myśleliśmy o tym, co w lecie najpiękniejsze – beztroskim relaksie, zabawie do białego rana, feerii intensywnych, pełnych radości barw i nieposkromionej energii, która sprawia, że wciąż mamy ochotę czerpać z życia jeszcze więcej.

                Z tego wspaniałego, wybuchowego połączenia powstały nasze lakiery, które oczarują Cię nie tylko swoimi letnimi kolorami, ale też doskonałym kryciem, pigmentacją i elastycznością. Wykorzystaj je jako barwny akcent lub pójdź na całość i zdecyduj się na neonowy wyrazisty manicure. Niezależnie od tego, na którą wersję się zdecydujesz, nasze kolory z łatwością ożywią każdy Twój look i wprawią Cię beztroski, radosny nastrój.

A jeśli zastanawiasz się, który z nowych Flexy Holi wybrać na swój letni paznokciowy must-have – zajrzyj do tych niesamowitych dziewczyn. Influencerki już zrecenzowały naszą najnowszą kolekcję – sprawdź, co o niej sądzą!