Dodaj wiośnie kolorów z Flexy Madame Pastelle i leć z nami do Paryża!

08-03-2021

Wiosna nieśmiało uśmiecha się do nas pierwszymi promieniami słońca i pierwszym płatkami kolorowych kwiatów. Wraz z nimi nadeszło wyjątkowe święto – 8 marca, czyli dzień, w którym celebrujemy kobiecość i obecność wszystkich drogich nam Pań w naszym życiu.

Mocno wierzymy i zachęcamy do tego, by miłość i troskę okazywać sobie wzajemnie na co dzień, ale taka okazja jak dzisiaj z pewnością wymaga szczególnej oprawy.

Nasza nowość z serii Flexyzestaw Madame Pastelle – to idealny pomysł na prezent, niezależnie od tego, czy chcemy obdarować mamę, przyjaciółkę czy też sprawić radość samej sobie. Cztery hybrydy w odcieniach subtelnej żółci, jasnej mięty, aromatycznej lawendy i malwowego różu tworzą słodką i kobiecą paletę, inspirowaną przyrodą Francji oraz wiosennymi kreacjami prosto z wybiegów. Wszystkie lakiery zachwycają nie tylko modnymi napigmentowanymi odcieniami, ale też doskonałą trwałością i przyczepnością.

Flexy Madame Pastelle to pierwszy z czterech zestawów inspirowanych podróżą dookoła świata i odkrywaniem nowych kultur, kolorów i emocji. Z okazji jego premiery mamy dla Was wspaniałą wiadomość – kupując wszystkie kartoniki, macie szansę na wygraną w naszym konkursie!

Oto co należy zrobić:

  1. Zbierz wszystkie 4 kartoniki z serii Silcare Collections 2021 i ułóż z nich mapę świata.
  2. Wykonaj stylizację paznokci przy użyciu min. 1 nowego koloru Flexy z serii Silcare Collections 2021 i sfotografuj ją na tle mapy.
  3. Zdjęcie wrzuć na https://www.facebook.com/SilcareCosmetics/. Post konkursowy ukaże się po 02.11.2021 r.

Zwycięzca nagrody głównej otrzyma od nas voucher turystyczny o wartości 2500 zł, natomiast laureaci II i III miejsca zdobędą bony o wartości 200 i 100 zł na cały asortyment do wykorzystania w sklepie internetowym https://nails.silcare.com/!

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu.

Tej wiosny odważcie się na zmianę razem z Flexy Madame Pastelle i grajcie o wymarzony urlop w Paryżu!