Kostenloser Versand ab 22,95 €
Frez z węglika spiekanego 5w1 do hybrydy, żelu i akrylu

Frez z węglika spiekanego 5w1 do hybrydy, żelu i akrylu

Hersteller:IQ Nails
Größe
17,21 €
inkl. MwSt / Stück
14 Tage für einfache Rückgabe
Finden Sie heraus, in welchem Shop es sofort verfügbar ist
Frez z węglika spiekanego 5w1 do hybrydy, żelu i akrylu
Frez z węglika spiekanego 5w1 do hybrydy, żelu i akrylu
Bezeichnung

Frez z węglika spiekanego 266.190.060 od IQ Nails to niezastąpione narzędzie, które doskonale sprawdzi się w kosmetologii ale również w podologii, stanowiąc niezbędną część wyposażenia każdego profesjonalnego gabinetu. Ten frez 5w1 to gwarancja kompleksowej pielęgnacji paznokci i skórek, zapewniając użytkownikowi szeroki zakres możliwości.

Dzięki innowacyjnemu kształtowi - przypominającemu choinkę, oraz charakterystycznemu niebieskiemu paskowi, frez do paznokci od IQ Nails doskonale nadaje się do usuwania hybrydy, żelu i akrylu, zapewniając precyzyjne i skuteczne działanie. Nie bez powodu jest on produktem najwyższej jakości medycznej, spełniając pełne standardy branżowe. Każde narzędzie jednak, w tym frez do paznokci z węglika spiekanego od IQ Nails, musi być prawidłowo wyczyszczone i wysterylizowane przed pierwszym oraz każdym kolejnym użyciem, zapewniając pełne bezpieczeństwo dla klienta. Dobrze się więc składa, bo frez ten można czyścić w autoklawie!

Ten frez z węglika spiekanego znajduje zaBENUTZEN w wielu obszarach profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Doskonale sprawdza się w tworzeniu idealnego kształtu paznokcia, opracowywaniu skórek, czy też czyszczeniu paznokci od spodu. Dodatkowo umożliwia usuwanie grubej skóry przy wale paznokciowym czy opracowywanie paznokci z grzybicą. Frez ten nadaje się do usuwania odcisków, naturalnych i zgrubiałych paznokci, co czyni go niezastąpionym narzędziem w codziennej pracy każdego profesjonalisty. Pasuje do każdej frezarki ze sklepu Silcare!

Wysokość 14,0mm, średnica 6mm.

KOMPOSITION:

  • kształt choinki,
  • do wszystkich rodzajów paznokci,
  • standardowa gradacja,
  • około 15-20 tysięcy obrotów,
  • uniwersalne narzędzie.

BENUTZEN: Każde narzędzie używane do wykonania manicure musi być prawidłowo wyczyszczone i wysterylizowane przed pierwszym oraz każdym kolejnym użyciem. Zamocuj frez w odpowiednim miejscu frezarki i przystąp do pracy. Po zakończonym zabiegu zdejmij frez i dokładnie go oczyść.

Produktparameter

Herstellercode
5904323301569
Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
IdoSell Trusted Reviews
4.87 / 5.00 31 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-13
Kosmetyki pięknie pachną i mają super moce. Polecam
2024-06-12
Polecam
pixel