Podróżuj paznokciem po mapie i przeżyj kolorową przygodę!

21-01-2021

Ubiegły rok przyniósł dużo zmian, do których w dalszym ciągu staramy się przywyknąć. Wielu z nas szczególnie tęskni za podróżami – tymi małymi i tymi większymi. Brakuje nam zapierających dech w piersiach krajobrazów, barwnych ulic, nowych doświadczeń i niezapomnianych przygód.

Dlatego też postanowiliśmy zabrać Was w kolorową podróż po 12 różnych krajach, zarówno bardziej, jak i mniej znanych, zarówno tych bliskich, jak i całkiem egzotycznych. Chcemy pokazać Wam klimat, widoki i tradycje z całego świata tak, jak potrafimy najlepiej, czyli... poprzez paznokcie!

Kolekcje 2021 od Silcare to 12 przystanków na barwnej i emocjonującej trasie, podczas której odkryjecie mnóstwo kolorów i, być może, nauczycie się zestawiać je nowo. Dotarliśmy już do naszej pierwszej destynacji – to mroźne miasteczko w Austriackich Alpach, w którym błękit lodu miesza się z czerwienią rumieńców na zmarzniętych policzkach i ciepłym brązem gorącego kakao.

Jesteście ciekawi, dokąd zawędrujemy za miesiąc? Odważcie się na zmianę i zacznijcie razem z nami podróż paznokciem po mapie!