PediKit – odkryj stopy na majówkę!

29-04-2021

Choć majowa pogoda zapowiada się na kapryśną, to nie zmienia faktu, że zbliża się upragniony sezon urlopowy. Ten czas chętnie spędzamy z bliskimi, często organizując grille, pikniki czy wybierając się na długie spacery.

Jak w tym czasie zadbać o swoją pewność siebie? Jak przygotować nogi do odkrytych butów i krótszej odzieży?

Kluczem jest pielęgnacja. O nogi, a w szczególności stopy, warto dbać regularnie i przez cały rok. To pozwoli nam osiągnięcie efektu gładkich pięt oraz nawilżonej i odżywionej skóry. Jednak na kilka dni przed planowanym wyjazdem czy wydarzeniem warto poświęcić naszym stopom szczególną uwagę.

Jak więc sprawić, aby stopy były zadbane i gotowe na urlop? Musimy pamiętać o wykonaniu peelingu, który złuszczy martwy naskórek, a także o użyciu odpowiedniego kremu, który zapewni efekt jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry. Nie zapominajmy także o paznokciach – aby stopy wyglądały pięknie w naszych ulubionych sandałkach, warto zadbać o pedicure. Najlepiej łatwy w wykonaniu i przy tym trwały.

A co gdyby wszystkie te kroki zebrać i połączyć w jednym poręcznym zestawie?

PediKit – nasza limitowana nowość – ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o stopy i przygotować je na nadchodzącą majówkę. Praktyczna przezroczysta kosmetyczka skrywa osiem kroków do idealnej stylizacji pedicure – maszynkę, patyczek do skórek, pilnik, peeling, cleaner, hybrydę 3w1, lampę UV/LED oraz krem. Dzięki nim wykonasz wszystko od A do Z, a niewielkie rozmiary zestawu pozwolą Ci zabrać go ze sobą, dokąd tylko zechcesz.

Zadbaj o swoje stopy razem z PediKit i wejdź w lato odważnym krokiem!