Odkryj Stylowe Zakupy razem z Silcare

30-09-2021

Już niebawem, bo od 1 do 6 października rozpocznie się największa coroczna akcja rabatowa w Polsce organizowana przez magazyny Twój STYL i SHOW, w którym i marka Silcare będzie brała udział. Na taką gratkę jak STYLOWE ZAKUPY 2021 oczekiwał cały rok nie jeden czytelnik wcześniej wymienionych czasopism. W końcu jesień to najbardziej kolorowy sezon w roku, nie sposób w niego nie wkroczyć ze stylem i odrobiną zakupowego szaleństwa, a wyboru produktów i usług będzie tyle ile barwnych opadających liści!

Rabaty wciąż w modzie

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w tej już legendarnej na cały kraj akcji? Wystarczy nabyć październikowy numer Twój STYL albo wrześniowe wydanie SHOW, w których zamieszczone będą kupony rabatowe do wykorzystania np. w naszych drogeriach stacjonarnych. Jeśli jednak wolisz zakupy online, to istnieje i taka opcja – wystarczy wejść na stronę internetową www.stylowezakupy.pl, wybrać interesujący Cię sklep, pobrać kod rabatowy i oddać się modnemu kupowaniu i… oszczędzaniu!

Stylowo się opłaca

Czemu ta akcja rabatowa jest aż tak popularna? Swój rozgłos zawdzięcza wieloprocentowym zniżkom na cały asortyment licznych znanych marek. Nie mogło więc zabraknąć i nas! Wszak odkrywanie to nasza idea, którą chcemy się z Wami dzielić. Szykujcie się więc na eksplorację oferty produktowej Silcare z -20% rabatem na cały asortyment w naszych drogeriach stacjonarnych i sklepie online www.nails.silcare.com!