Królowa śniegu czy księżniczka nocy? Wybierz swoje JA z naszymi brokatami!

30-12-2020

Te święta i Sylwester, choć inne i spokojniejsze niż zazwyczaj, nadal mogą być pełne blasku i wyjątkowości. Aby pomóc Ci poczuć magiczną atmosferę i przeobrazić się w prawdziwą księżniczkę z brokatowej krainy, stworzyliśmy promocję, dzięki której ponad 150 błyszczących produktów z naszego asortymentu żeli, hybryd, pyłków i ozdób kupisz o 21% taniej! 

Jaka właściwie jest #silcareprincess, czyli księżniczka z silcare’owej bajki?

Nie jest słabą ślicznotką, którą czeka na ratunek przed smokiem. Bierze sprawy w swoje ręce – jest silna, odważna, chętna do poszukiwań i gotowa na zmiany. Bywa radosna i dziewczęca, a czasem tajemnicza i nieprzystępna. A co najważniejsze – wcale nie musi być stale taka sama. Doskonale rozumie, że świat nie jest czarno-biały. Prawdziwa jego magia polega na grze blasków i cieni.

Które wcielenie Ty wybierzesz? Zostaniesz królową śniegu, a może księżniczką nocy? Poniżej podpowiadamy, jak zrobić stylizacje godne obu tych dam!

 

Autor: Patrycja Leśniak

 

Mroźny, skrzący się manicure z lakierem Flexy 203 w roli głównej. Jak widać, nasz kolor Wedding Tiara jest idealny nie tylko na ślubnym kobiercu. Tutaj, w połączeniu z The Garden of Colour Geometric Hybrid Gel Silver, tworzy przepiękną lodową taflę, godną nawet zimowej władczyni z baśni Andersena czy świata Narni.

 

Autor: Wiktoria Raczkowiak

 

A może skusisz się do przejścia na ciemną stronę mocy? Połączenie czerni (Flexy 60), zgaszonego brudnego fioletu (Flexy 157) i złota (Flexy 163) jest niesamowicie eleganckie i pozwoli Ci poczuć się jak na szykownym noworocznym balu bez wychodzenia z domu! The Garden of Colour Universal Top Matt nadaje paznokciom matowego wykończenia, dzięki czemu mieniące się złoto skupia na sobie jeszcze więcej uwagi. Noc wcale nie musi być pozbawiona blasku!

 

Te i wiele innych odświętnych, bajkowych stylizacji stworzysz dzięki naszym brokatowym produktom – teraz w promocji -21%!