Darmowa wysyłka od 100,00 zł

10in1 Revolution Hybrid Gel - wygoda i bezpieczeństwo

2019-09-09
10in1 Revolution Hybrid Gel - wygoda i bezpieczeństwo

Opakowanie typu airless to precyzyjna, punktowa aplikacja, maksymalne wykorzystanie preparatu i ograniczenie dostępu tlenu do produktu. Nasz multifunkcyjny preparat 10in1 Revolution Hybrid Gel jest zamknięty właśnie w takim opakowaniu! Sprawdź, dlaczego warto go wypróbować.

Butelki z nakrętkami i atomizerami, słoiczki, opakowania na produkty w sztyfcie… Kosmetyki mogą skrywać się pod najróżniejszymi postaciami. Jedne z nich są przeznaczone jedynie do pomadek, inne rewelacyjnie radzą sobie z wyjątkowo gęstymi konsystencjami kremów. Liczy się estetyka (wiadomo, że ładne produkty cieszą oko!), ale przede wszystkim funkcjonalność i higiena. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się opakowaniom typu airless.

Co dzieje się, gdy naciskamy pompkę? Wewnątrz opakowania zamontowano tłok, który jest zasysany i zaczyna przesuwać w górę znajdujący się w środku produkt. Właśnie wtedy na zewnątrz wyprowadzane jest także powietrze. To bardzo ważne, ponieważ kosmetyk, który jest często narażony na oddziaływanie powietrza, traci swoje właściwości na skutek przyspieszonego utleniania substancji. Opakowanie airless zapewnia maksymalne ograniczenie dostępu tlenu do produktu, więc dłużej jest on pełnowartościowy. Należy wspomnieć także o tym, że – inaczej niż w kosmetykach w słoikach – nie ma potrzeby dotykania go palcami (co wiąże się z przenoszeniem do niego bakterii). Zawartość cały czas jest szczelnie zamknięta w środku, a wydobytą przez pompkę porcję można bezpośrednio nanieść na aplikator czy pędzelek i dopiero później na daną część ciała. To bardzo higieniczne!

Kolejną zaletą przesuwania kosmetyku przez tłok jest to, że zawartość opakowania zostaje wykorzystana niemal w całości. Nie jest to możliwe w przypadku tubek – na ich ściankach zawsze pozostaje sporo produktu, do którego dostaniemy się jedynie przez przecięcie opakowania (a wtedy dopuszczamy do niego mnóstwo powietrza…). Jeżeli więc zależy nam na maksymalnym zużyciu kosmetyku, wybierajmy te w opakowaniach airless! Przy okazji ucieszy się nasz portfel, ponieważ dłużej będziemy mogły nie wyciągać go z  torebki.

Warto wspomnieć także o aplikacji – dzięki opakowaniu airless jest ona wyjątkowo precyzyjna. Nie trzeba dociskać pompki do końca, ponieważ od razu widać, ile produktu wydobywa się z opakowania. Dzięki temu używamy dokładnie tyle kosmetyku, ile potrzebujemy. Jeszcze jedno: takie opakowanie to po prostu… frajda naciskania. Dodatkowo każda estetka będzie bardzo zadowolona z jego wyglądu, ponieważ ciężko pobrudzić go z zewnątrz, tak jak często zdarza się to podczas zakręcania tradycyjnego opakowania! Nic także przypadkiem się z niego nie wyleje, także śmiało można wrzucić taki produkt do torby podróżnej i o nic się nie martwić.

Jak widać, opakowanie airless przynosi wiele korzyści. To właśnie dlatego nasz znany produkt, 10in1 Revolution Hybrid Gel, postanowiliśmy zamknąć właśnie w nim. Wszystko po to, aby pracowało Wam się jeszcze lepiej, jeszcze łatwiej, jeszcze bezpieczniej!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 46 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Kosmetyki pięknie pachną i mają super moce. Polecam
2024-06-11
Polecam!
pixel