Zestaw Silcare Baby Boomer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Silcare®
  • 26,97 zł 19,99 zł
  • szt.

W zestawie kupisz taniej

Silcare Baby Bommer paznokcie metoda

Zestaw Silcare Baby Boomer

19,99 zł
Silcare Real Bodyguard - ochrona skórek

Real Bodyguard - ochrona skórek

11,99 zł
31,98 zł
30,38 zł

BABY BOOMER

Nie przepłacaj! Postaw na zestaw Baby Boomer, a trzy żele Silcare kupisz zdecydowanie taniej.

Baby Boomer to subtelniejsza postać klasycznego francuskiego manicure. W przeciwieństwie do frencha, w którym biała końcówka paznokcia widocznie odcina się od kolorowego lakieru, Baby Boomer charakteryzuje się delikatnym przejściem tworzącym cieniowany efekt ombre. Do wykonania stylizacji potrzebne będą Base One Cover pokrywający całą płytkę paznokcia, Base One French Pink Dark (nakładany na 3/4 długości płytki), Base One Bianco (nakładany na końcówkę płytki) oraz pędzelek lub gąbeczka, którymi delikatnie wymieszasz biały i mlecznoróżowy żel, aby utworzyć płynne przejście między kolorami.

W skład zestawu wchodzą:

Base One Cover Medium – maskujący żel UV o średniej gęstości. Bardzo dobrze poziomuje się na płaszczyźnie paznokcia. Nadaje naturalny kolor, doskonale kamufluje płytkę i optycznie wydłuża paznokcie. Żel idealnie kryje przebarwienia i niedoskonałości. Można go bez problemu łączyć z innymi żelami.

Base One French Pink Dark – żel średnio gęsty, o barwie mlecznego różu. Rewelacyjna przyczepność przy skórkach, zadowalające właściwości samopoziomujące. Polecany do budowania paznokci na tipsie i szablonie. Tworzy paznokcie o równym, ładnym kolorycie zdrowej płytki paznokciowej. Idealne dla krótkich tipsów o naturalnym wyglądzie, jak i do tworzenia długich oraz zdobionych paznokci na szablon, np. paznokcie ślubne.

Base One W-4 Bianco Estremo to żel utwardzający się w 120 sek. Dzięki zastosowaniu rozjaśniacza optycznego i aż 70% wzrostowi nasycenia białego pigmentu w formule – uzyskano jeszcze doskonalszą biel.

#zostajęwdomu

Silcare Kolekcje