Zestaw Silcare Baby Boomer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Silcare®
  • 26,97 zł 19,99 zł
  • szt.

Baby Boomer to subtelniejsza postać klasycznego francuskiego manicure. W przeciwieństwie do frencha, w którym biała końcówka paznokcia widocznie odcina się od kolorowego lakieru, Baby Boomer charakteryzuje się delikatnym przejściem, tworzącym cieniowany efekt ombre.

Do wykonania tego typu stylizacji potrzebne będą: Base One Cover, pokrywający całą płytkę paznokcia, Base One French Pink Dark, nakładany na 3/4 długości płytki, Base One Bianco, nakładany na końcówkę płytki, oraz pędzelek lub gąbeczka, którymi delikatnie wymieszasz biały i mlecznoróżowy żel, aby utworzyć płynne przejście między kolorami.

Teraz wszystkie 3 żele kupisz w promocyjnej cenie. Postaw na nasz Zestaw Baby Boomer i nie przepłacaj!

W skład zestawu wchodzą:

  • Base One UV GEL Cover Dark to maskujący żel UV w ciemnym odcieniu cielistego różu. Bardzo dobrze sprawdza się u osób z ciemniejszą karnacją. Żel średniej gęstości. Bardzo dobrze poziomuje się na płaszczyźnie paznokcia. Nadaje naturalny kolor, doskonale kamufluje płytkę i optycznie wydłuża paznokcie. Żel idealnie kryje przebarwienia i niedoskonałości. Można go łączyć bez problemu z innymi żelami.
  • Base One French Pink Dark to żel średniogęsty, o barwie mlecznego różu. Rewelacyjna przyczepność przy skórkach, zadowalające właściwości samopoziomujące. Polecany do budowania paznokci na tipsie i szablonie. Tworzy paznokcie o równym, ładnym kolorycie zdrowej płytki paznokciowej. Idealne dla krótkich tipsów o naturalnym wyglądzie jak i do tworzenia długich oraz zdobionych paznokci na szablon, np. paznokcie ślubne.
  • Base One Bianco Naturale W1 to średniogęsty żel UV w kolorze naturalnej bieli. Perfekcyjnie nadaje się chociażby do tworzenia końcówki frencha. Z powodzeniem można go nakładać zarówno na tipsa, jak i na naturalną płytkę.