Zestaw 15 L DezActive+ 70% + Mydło So Clean 250 ml za 1 gr + Butelka z atomizerem 1L GRATIS

  • 460,96 zł 115,00 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Z myślą o tych z Was, którzy na co dzień szczególnie często muszą korzystać ze środków do dezynfekcji, stworzyliśmy wyjątkowy zestaw – 3x DezActive+ 5 l + Mydło So Clean! 250 ml za 1 gr! + Butelka transparentna z atomizerem PET 1L GRATIS. Czyszczące mydło oraz biobójczy płyn do rąk to niezawodny duet, który zapewni dłoniom wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa, a optymalna formuła preparatów gwarantuje komfort nawet codziennego użytkowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • 3x DezActive+ 5 l* – płynny preparat biobójczy do dezynfekcji rąk, który zawiera wysokie stężenie etanolu (70 g/100 g, czyli 70%**) dzięki czemu jest w stanie zwalczyć wirusy, grzyby i bakterie na powierzchni skóry. Do jego produkcji wykorzystano czysty spirytus rektyfikowany o mocy 96%***, który, w przeciwieństwie do jego tańszych zamienników, cechuje się najwyższą jakością i wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym. Płynna formuła naszego produktu jest wydajna, szybko się wchłania i umożliwia bezproblemowe rozprowadzenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych.
  • Czyszczące mydło do dłoni So Clean! – kosmetyk do zadań specjalnych. Bardzo dokładnie myje skórę, usuwając wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nawet te niewidoczne, co stanowi ważny element działań profilaktycznych. Zawarta w nim gliceryna o jakości farmaceutycznej dodatkowo pielęgnuje skórę rąk, dbając o jej prawidłowe nawilżenie, co sprawia, że produkt można bezpiecznie stosować w codziennej pielęgnacji. Dzięki zawartości triclosanu mydło doskonale niweluje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając równocześnie na dłoniach delikatny, lecz trwały aromat papai.
  • Butelka transparentna z atomizerem PET 1L

 

Wszystkie nasze preparaty biobójcze są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. 

*Produkt może różnić się kolorem wsadu lub wyglądem etykiety.

**Według zaleceń GIS-u minimalne stężenie alkoholu, które gwarantuje skuteczność środka do dezynfekcji to 60%. Źródło: https://gis.gov.pl/aktualnosci/jak-skutecznie-dezynfekowac-rece/. Badania wskazują, że optymalne stężenie mieści się w przedziale 60-70%.

***Używany przez nas spirytus został poddany metodzie skażania dopuszczonej przez Unię Europejską. Więcej o tym na naszym blogu.

Czy wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze produktu do dezynfekcji? Zajrzyj na naszego bloga, przygotowaliśmy dla Ciebie mały poradnik!