Base One Żel UV Mystic Aurora 5 g

  • 12,50 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 100 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

TYP: kolorowe, zdobienia
UTWARDZANIE UV: 36 W / 2 min
KRYCIE: półprzezroczyste
GĘSTOŚĆ: średniogęste
SAMOPOZIOMUJĄCE: nie

* DLA LEPSZEGO EFEKTU, ZDJĘCIA POKAZUJĄ ŻEL MYSTIC ZASTOSOWANY BEZPOŚREDNIO NA CZARNY PODKŁAD

Co zrobić, aby Twój paznokieć mienił się różnymi odcieniami tego samego koloru, w zależności od kąta padania światła, a przy tym lśnił niczym krystalicznie czysta woda? Użyj zupełnej nowości na rynku – Żelu UV Mystic Aurora!

Dzięki specjalnej pigmentacji uzyskasz fenomenalny efekt metalicznej poświaty. Base One Mystic Aurora to żel nawierzchniowy. To, co go wyróżnia, to uzyskanie efektu uwypuklenia paznokcia – faktura staje się gładka niczym krystaliczna tafla wody, tworząc soczewkę, pod którą metaliczne drobinki mienią się pod wpływem światła. W chwili nałożenia na ciemniejszy kolor zachodzi interakcja, powstaje oryginalna transparentna przestrzeń między powstałym właśnie metalicznym odcieniem, a powierzchnią, która lśni.

Base One Mystic Aurora to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią nudy na paznokciach. Jeśli kochasz wyzwania i odrobinę fantazji Mystic Aurora sprawdzi się w Twoich zdobieniach perfekcyjnie. Żel daje wiele możliwości – począwszy od uwypuklenia faktury, po zmianę natężenia i nasycenia koloru. Pozbądź się nudy i sprawdź siłę unikalnej transparentności w mistycznej linii żeli UV od Silcare!

Base One Mystic Aurora to żel o średniej gęstości, jednofazowy. Utwardza się w lampie UV 36W 2/3 minuty. Należy przetrzeć cleanerem. Można aplikować na różne kolory, najlepszy jednak efekt widoczny jest przy zastosowaniu ciemnych kolorów.

Żele Base One zostały stworzone według nowoczesnej receptury pozwalającej uzyskać wyjątkowo trwałe łańcuchy polimerowe masy żelowej. Odpowiednie ułożenie cząstek sprawia, że masa jest wytrzymała i elastyczna jednocześnie cechuje się bardzo dobrą przyczepnością zarówno do tipsa jak i do naturalnej płytki.

SPOSÓB UŻYCIA: zmatowić pilnikiem płytkę paznokcia, następnie oczyścić i odtłuścić.Nałożyć wybrany żel kolorowy. Wspaniałe efekty można uzyskać nakładając ciemne kolory żeli, np.: czarny, granatowy, bordowy, itp. Utwardzać w lampie UV 36W 2-3 min. Nałożyć cienką warstwę żelu Mystic Aurora i utwardzić w lampie. Przetrzeć cleanerem. Dla uzyskania jeszcze lepszego połysku i trwałości nałożyć żel finish lub nabłyszczacz.

RODZAJ: półtransparentny, brokatowy
PALETA BARW: 5 rodzajów

PALETA