Trener Silcare® Corner

Trener Silcare Corner

 

 

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom uruchomiliśmy obsługę naszych partnerów przez zakładkę Trener Corner na naszej oficjalnej platformie sklepowej nails.silcare.com. Zapraszamy do korzystania :)

Sposób składania zamówień przez Trenerów:

Jedynym słusznym sposobem zamawiania produktów jest złożenie zamówienia przez sklep internetowy - konta Trenerów mają wyłączny dostęp do oferty pakietów certyfikacyjnych, a Twój rabat na pozostałe produkty zostanie uwzględniony automatycznie !

Aktualna oferta na pakiety certyfikacyjne:

 

  • Zestaw Trener Akryl System Professional
  • Zestaw Trener Gel System Professional
  • Zestaw Trener Hybrid Premium
  • Zestaw Trener Manicure
  • Zestaw Trener Mix Hybrid Gel
  • Zestaw Trener Pedicure

Z biegiem czasu będziemy udostępniać nowe możliwości i funkcjonalności. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami, które pomogą wpłynąć na jakość wspólnych relacji pod https://www.facebook.com/SilcareCosmetics/ lub sklep@silcare.com

 

 

FAQ. Najczęściej zadawane pytania.

1. Jak mam przekazać dane kursantów?

Certyfikaty są wysyłane w formie do samodzielnego naniesienia danych kursanta przez trenera.

2. Jaki jest czas realizacji zamówień trenerskich?

Cel związany z Zestawami Trener, to czas wysyłki do 24h od momentu złożenia zamówienia. Taki czas realizacji dotyczy zamówienia zawierającego wyłącznie Zestawy Trener. W przypadku dołożenia do zamówienia dodatkowych produktów, czas realizacji wyniesie 1-10 dni roboczych (w praktyce zamówienia przekazywane są na wyższym priorytecie i realizowane są szybciej). Jeśli dochodzi do sytuacji w której pakiet potrzebny jest na już, a na produkty można poczekać trochę dłużej -> zalecamy złożenie osobnego zamówienia na pakiety, a osobnego na produkty. Wszystkie dodatkowe informacje/uwagi należy zamieszczać w notatce zamówienia.

3. Co wchodzi w skład pakietów. Jak wygląda faktura?

Aktualne składowe zestawów są wyszczególnione na karcie produktu w momencie składania zamówienia. Są to gotowe zestawy bez możliwości modyfikacji. Na otrzymanym dokumencie sprzedaży widnieć będzie tylko jedna pozycja np. zestaw trener hybrid. W przypadku chęci porównania składowych otrzymanego pakietu z otrzymanym zamówieniem, zapraszamy do odwiedzenie karty produktu. 

4. Jak złożyć reklamację ?

W przypadku wystąpienia przesłanek do złożenia reklamacji, zapraszamy do kontaktu pod sklep@silcare.com 

 

 

BEATA ŚLIWIŃSKA

Dzień dobry. Nazywam się Beata Śliwińska i jestem profesjonalną stylistką paznokci oraz Trenerką Silcare. Moja przygoda z manicure miała swój początek w 2002 r. Po czterech latach rozpoczęłam pracę w salonie Florence w Gorzowie Wlkp., natomiast rok później, w 2007 r., zostałam trenerką marki Silcare. Prowadzę szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Jeśli zechcesz, wprowadzę Cię w tajniki różnych zdobień, technik i kształtów salonowych – bez tematów tabu i zawsze w terminie dogodnym dla Ciebie. Zapraszam!

ul. Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wlkp.

telefon: 506 721 498

 

 

JOANNA KARPUK

Stylistka paznokci z 10 letnim doświadczeniem. Właścicielka Salonu Kosmetycznego JOKA. Założycielka Akademii paznokci JOKA Nails Academy w Białymstoku. Sporządziła autorskie programy szkoleniowe, które cieszą się wielkim powodzeniem - m.in. TEMPO PRACY - odzyskaj utracone pieniądze.
Autorka wielu artykułów w prasie branżowej. Wysoko ceni sobie umiejętność tworzenia przyjacielskich relacji z klientami. Jest samoukiem, swój warsztat szkoliła na wielu kursach pod okiem znanych osób, m.in. Viktorii Klopotovej, Joanny Rozwadowskiej, Viktori Borovikowej, Pauliny Pastuszak, ukończyła również kurs pedagogiczny. Stylistka Paznokci Roku 2018 w mieście Białystok. Uczestniczka mistrzostw paznokci.
Podczas szkoleń nie tylko przekazuje wiedzę czysto dotyczącą paznokci, często podnosi też pewność siebie dziewczyn, nakreśla im drogę działania, motywuje, pomaga w otwieraniu firm. Po kursie zostaje do dyspozycji, doradza, stara się pomóc na ile potrafi, by kursantka rozwinęła skrzydła.

facebook: /jokaacademy
instagram: /jokanails
telefon: 500 550 037
e-mail: salon.joka@gmail.com

 

 

 

LIUVERNEIS CHYB

Nazywam się Liu Chyb.
Mieszkam w Oleśnicy jest to małe miasto pod Wrocławiem. Jestem instruktorką od 2014. Specjalizuję się techniką salonową czyli manicure hybrydowy, żelowy, akrylowy plus zdobienia czy inne różne dekoracje.


Stylizacja paznokci Liu Chyb
11 Listopada 7/1
Oleśnica 56-400
liug38@gmail.com

 

 

 

 

 

ROKSANA CIMMINO

Moja przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się w 2015 roku tuż po zakończeniu studiów w akademii sztuk pięknych w Neapolu.
20 sierpnia 2018 zostałam trenerem firmy Silcare i aktualnie prowadzę szkolenia na terenie całych Włoch. W listopadzie 2019 roku startowałam w moich pierwszych mistrzostwach (Aestetica Nails Challenge w Neapolu) z zakresu stylizacji paznokci. Walczyłam w dziewięciu kategoriach, stając na podium osiem razy i zdobywając tytuł Top Champion.
Łącznie zdobyłam 2 złota ( Mix Media i Cover Mobile Challenge) 4 srebra ( Mandala, Photo Challenge, Talis e Qualis i Black And White) i 2 brązy ( Street Style, Bijoux)
Aktualnie przygotowuję się do startu w kolejnych mistrzostwach które odbędą się niebawem.

roksana.Cimmino@hotmail.it
+393484315685

 

 

 

 

 

KATARZYNA BUJAK

Stylizacja paznokci to moja wielka pasja , codziennie odkrywam ją na nowo z każdą klientką i każdą kursantką.
Mam ponad 10 lat doświadczenia w stylizacji paznokci, Gabinet Stylizacji Paznokci prowadzę z sukcesem od 3 lat a w kwietniu 2018 roku spełniłam swoje najskrytsze marzenie i zdałam egzamin instruktorski Silcare u wielokrotnej medalistki Katarzyny Wolny - łatwo nie było :)
Uwielbiam wszelkie kwiatowe wzory, róże, bratki i inne kwiatki :) , ornamenty, stawiam na dokładność i staranność wykonania stylizacji.
Ze spokojem i cierpliwością wprowadzę Cię w tajniki stylizacji paznokci. Zapraszam serdecznie :)

Adama Bienia 16, 42-208 Częstochowa
tel. 661 480 906
mail szkolenia : kbszkoleniasilcare@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

NATALIA NOWAK

Nazywam się Natalia Nowak i od 13 lat jestem właścicielem salonu kosmetycznego Świat Paznokci. Z wykształcenia jestem mgr obsługi ruchu turystycznego, jednak z wyboru stylistką paznokci. Nieustannie staram się podnosić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę z dziedziny stylizacji paznokci, uczestnicząc w wielu szkoleniach, targach oraz spotkaniach branżowych. Mój zawód jest moja pasją. Jestem dumna, że w życiu mogę robić to co kocham i co sprawia mi przyjemność. Chętnie swoją wiedzą dzielę się z kursantami, a ich prace na moich profilach społecznościowych są na to najlepszym dowodem. Do zobaczenia w moim Świecie Paznokci.

Szamarzewskiego 44, 60-568 Poznań
tel. 506 111 873
mail: ngogulska@poczta.onet.pl

facebook: Świat Paznokci