Trener Silcare® Corner

Trener Silcare Corner

 

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom uruchomiliśmy obsługę naszych partnerów przez zakładkę Trener Corner na naszej oficjalnej platformie sklepowej nails.silcare.com. Zapraszamy do korzystania :)

Sposób składania zamówień przez Trenerów:

Jedynym słusznym sposobem zamawiania produktów jest złożenie zamówienia przez sklep internetowy - konta Trenerów mają wyłączny dostęp do oferty pakietów certyfikacyjnych, a Twój rabat na pozostałe produkty zostanie uwzględniony automatycznie !

Aktualna oferta na pakiety certyfikacyjne:

  • Zestaw Trener Akryl System Professional
  • Zestaw Trener Gel System Professional
  • Zestaw Trener Hybrid Premium
  • Zestaw Trener Manicure
  • Zestaw Trener Mix Hybrid Gel
  • Zestaw Trener Pedicure

Z biegiem czasu będziemy udostępniać nowe możliwości i funkcjonalności. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami, które pomogą wpłynąć na jakość wspólnych relacji pod https://www.facebook.com/SilcareCosmetics/ lub sklep@silcare.com

 

FAQ. Najczęściej zadawane pytania.

1. Jak mam przekazać dane kursantów?

Certyfikaty są wysyłane w formie do samodzielnego naniesienia danych kursanta przez trenera.

2. Jaki jest czas realizacji zamówień trenerskich?

Cel związany z Zestawami Trener, to czas wysyłki do 24h od momentu złożenia zamówienia. Taki czas realizacji dotyczy zamówienia zawierającego wyłącznie Zestawy Trener. W przypadku dołożenia do zamówienia dodatkowych produktów, czas realizacji wyniesie 1-10 dni roboczych (w praktyce zamówienia przekazywane są na wyższym priorytecie i realizowane są szybciej). Jeśli dochodzi do sytuacji w której pakiet potrzebny jest na już, a na produkty można poczekać trochę dłużej -> zalecamy złożenie osobnego zamówienia na pakiety, a osobnego na produkty. Wszystkie dodatkowe informacje/uwagi należy zamieszczać w notatce zamówienia.

3. Co wchodzi w skład pakietów. Jak wygląda faktura?

Aktualne składowe zestawów są wyszczególnione na karcie produktu w momencie składania zamówienia. Są to gotowe zestawy bez możliwości modyfikacji. Na otrzymanym dokumencie sprzedaży widnieć będzie tylko jedna pozycja np. zestaw trener hybrid. W przypadku chęci porównania składowych otrzymanego pakietu z otrzymanym zamówieniem, zapraszamy do odwiedzenie karty produktu. 

4. Jak złożyć reklamację ?

W przypadku wystąpienia przesłanek do złożenia reklamacji, zapraszamy do kontaktu pod sklep@silcare.com 

 

 

NASZE TRENERKI

 

KATARZYNA BUJAK

Stylizacja paznokci to moja wielka pasja , codziennie odkrywam ją na nowo z każdą klientką i każdą kursantką. Mam ponad 10 lat doświadczenia w stylizacji paznokci, Gabinet Stylizacji Paznokci prowadzę z sukcesem od 3 lat a w kwietniu 2018 roku spełniłam swoje najskrytsze marzenie i zdałam egzamin instruktorski Silcare u wielokrotnej medalistki Katarzyny Wolny - łatwo nie było :) Uwielbiam wszelkie kwiatowe wzory, róże, bratki i inne kwiatki :) , ornamenty, stawiam na dokładność i staranność wykonania stylizacji. Ze spokojem i cierpliwością wprowadzę Cię w tajniki stylizacji paznokci. Zapraszam serdecznie :)

Adama Bienia 16

42-208 Częstochowa

tel.: 661480906

e-mail szkolenia : kbszkoleniasilcare@gmail.com

 

 

 

LIUVERNEIS CHYB

Nazywam się Liu Chyb.

Mieszkam w Oleśnicy, małym mieście pod Wrocławiem. Jestem Trenerem Marki Silcare od 2014 roku. Specjalizuję się w technice salonowej, czyli manicure hybrydowy, żelowy, akrylowy plus zdobienia. 

Stylizacja paznokci Liu Chyb 

11 Listopada 7/1

Oleśnica 56-400 

liug38@gmail.com 

 

 

 

ROKSANA CIMMINO

Moja przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się w 2015 roku tuż po zakończeniu studiów w akademii sztuk pięknych w Neapolu. 

20 sierpnia 2018 zostałam trenerem firmy Silcare i aktualnie prowadzę szkolenia na terenie całych Włoch. W listopadzie 2019 roku startowałam w moich pierwszych mistrzostwach (Aestetica Nails Challenge w Neapolu) z zakresu stylizacji paznokci. Walczyłam w dziewięciu kategoriach, stając na podium osiem razy i zdobywając tytuł Top Champion. 

Łącznie zdobyłam 2 złota ( Mix Media i Cover Mobile Challenge)  4 srebra ( Mandala, Photo Challenge, Talis e Qualis i Black And White) i 2 brązy ( Street Style, Bijoux) 

Aktualnie przygotowuję się do startu w kolejnych mistrzostwach które odbędą się niebawem. 

+393484315685

Roksana.Cimmino@hotmail.it 

 

 

 

 

 

JOANNA KARPUK

Stylistka paznokci z 10 letnim doświadczeniem. Właścicielka Salonu Kosmetycznego JOKA. Założycielka Akademii paznokci JOKA Nails Academy w Białymstoku.

Sporządziłam autorskie programy szkoleniowe, które cieszą się wielkim powodzeniem - m.in. TEMPO PRACY - odzyskaj utracone pieniądze.
Jestem autorką wielu artykułów w prasie branżowej. Wysoko cenię sobie umiejętność tworzenia przyjacielskich relacji z klientami. Jestem samoukiem, swój warsztat szkoliłam na wielu kursach pod okiem znanych osób, m.in. Viktorii Klopotovej, Joanny Rozwadowskiej, Viktori Borovikowej, Pauliny Pastuszak, ukończyłam również kurs pedagogiczny. Stylistka Paznokci Roku 2018 w mieście Białystok. Uczestniczyłam w mistrzostwach paznokci.
Podczas szkoleń nie tylko przekazuję wiedzę czysto dotyczącą paznokci, często podnoszę też pewność siebie dziewczyn, nakreślam im drogę działania, motywuję, pomagam w otwieraniu firm. Po kursie zostaję do dyspozycji, doradzam, staram się pomóc na ile potrafię, by kursantka rozwinęła skrzydła.

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/jokaacademy

Instagram: jokanails

Telefon: 500 550 037

e-mail: salon.joka@gmail.com

 

 

 

 

JUSTYNA ŁASKARZEWSKA

Stylizacją paznokci zajmuję się od 11 lat, własną działalność prowadzę od 8 lat. Ale tak naprawdę paznokcie lubiłam robić już jako mała dziewczynka i teraz zajmuje się tym profesjonalnie. Uważam że dłonie są nasza wizytówka, a paznokcie biżuterią więc muszą być piękne.

Adres: Justi Nails Justyna Łaskarzewska

ul. Rynek 36C 

48 -300 Nysa

Telefon : 663562203

E- mail : l_justyna@interia.pl