Trener Silcare® Corner

Trener Silcare Corner

 

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom uruchomiliśmy obsługę naszych partnerów przez zakładkę Trener Corner na naszej oficjalnej platformie sklepowej nails.silcare.com. Zapraszamy do korzystania :)

Sposób składania zamówień przez Trenerów:

Jedynym słusznym sposobem zamawiania produktów jest złożenie zamówienia przez sklep internetowy - konta Trenerów mają wyłączny dostęp do oferty pakietów certyfikacyjnych, a Twój rabat na pozostałe produkty zostanie uwzględniony automatycznie !

Aktualna oferta na pakiety certyfikacyjne:

  • Zestaw Trener Akryl System Professional
  • Zestaw Trener Gel System Professional
  • Zestaw Trener Hybrid Premium
  • Zestaw Trener Manicure
  • Zestaw Trener Mix Hybrid Gel
  • Zestaw Trener Pedicure

Z biegiem czasu będziemy udostępniać nowe możliwości i funkcjonalności. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami, które pomogą wpłynąć na jakość wspólnych relacji pod https://www.facebook.com/SilcareCosmetics/ lub sklep@silcare.com

 

FAQ. Najczęściej zadawane pytania.

1. Jak mam przekazać dane kursantów?

Certyfikaty są wysyłane w formie do samodzielnego naniesienia danych kursanta przez trenera.

2. Jaki jest czas realizacji zamówień trenerskich?

Cel związany z Zestawami Trener, to czas wysyłki do 24h od momentu złożenia zamówienia. Taki czas realizacji dotyczy zamówienia zawierającego wyłącznie Zestawy Trener. W przypadku dołożenia do zamówienia dodatkowych produktów, czas realizacji wyniesie 1-10 dni roboczych (w praktyce zamówienia przekazywane są na wyższym priorytecie i realizowane są szybciej). Jeśli dochodzi do sytuacji w której pakiet potrzebny jest na już, a na produkty można poczekać trochę dłużej -> zalecamy złożenie osobnego zamówienia na pakiety, a osobnego na produkty. Wszystkie dodatkowe informacje/uwagi należy zamieszczać w notatce zamówienia.

3. Co wchodzi w skład pakietów. Jak wygląda faktura?

Aktualne składowe zestawów są wyszczególnione na karcie produktu w momencie składania zamówienia. Są to gotowe zestawy bez możliwości modyfikacji. Na otrzymanym dokumencie sprzedaży widnieć będzie tylko jedna pozycja np. zestaw trener hybrid. W przypadku chęci porównania składowych otrzymanego pakietu z otrzymanym zamówieniem, zapraszamy do odwiedzenie karty produktu. 

4. Jak złożyć reklamację ?

W przypadku wystąpienia przesłanek do złożenia reklamacji, zapraszamy do kontaktu pod sklep@silcare.com 

 

 

NASZE TRENERKI

 

KATARZYNA BUJAK

Stylizacja paznokci to moja wielka pasja , codziennie odkrywam ją na nowo z każdą klientką i każdą kursantką. Mam ponad 10 lat doświadczenia w stylizacji paznokci, Gabinet Stylizacji Paznokci prowadzę z sukcesem od 3 lat a w kwietniu 2018 roku spełniłam swoje najskrytsze marzenie i zdałam egzamin instruktorski Silcare u wielokrotnej medalistki Katarzyny Wolny - łatwo nie było :) Uwielbiam wszelkie kwiatowe wzory, róże, bratki i inne kwiatki :) , ornamenty, stawiam na dokładność i staranność wykonania stylizacji. Ze spokojem i cierpliwością wprowadzę Cię w tajniki stylizacji paznokci. Zapraszam serdecznie :)

Adama Bienia 16

42-208 Częstochowa

tel.: 661 480 906

e-mail szkolenia : kbszkoleniasilcare@gmail.com

 

 

 

LIUVERNEIS CHYB

Nazywam się Liu Chyb.

Mieszkam w Oleśnicy, małym mieście pod Wrocławiem. Jestem Trenerem Marki Silcare od 2014 roku. Specjalizuję się w technice salonowej, czyli manicure hybrydowy, żelowy, akrylowy plus zdobienia. 

Stylizacja paznokci Liu Chyb 

11 Listopada 7/1

Oleśnica 56-400 

liug38@gmail.com 

 

 

 

ROKSANA CIMMINO

Moja przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się w 2015 roku tuż po zakończeniu studiów w akademii sztuk pięknych w Neapolu. 

20 sierpnia 2018 zostałam trenerem firmy Silcare i aktualnie prowadzę szkolenia na terenie całych Włoch. W listopadzie 2019 roku startowałam w moich pierwszych mistrzostwach (Aestetica Nails Challenge w Neapolu) z zakresu stylizacji paznokci. Walczyłam w dziewięciu kategoriach, stając na podium osiem razy i zdobywając tytuł Top Champion. 

Łącznie zdobyłam 2 złota ( Mix Media i Cover Mobile Challenge)  4 srebra ( Mandala, Photo Challenge, Talis e Qualis i Black And White) i 2 brązy ( Street Style, Bijoux) 

Aktualnie przygotowuję się do startu w kolejnych mistrzostwach które odbędą się niebawem. 

+39 3484315685

Roksana.Cimmino@hotmail.it 

 

 

 

 

 

JOANNA KARPUK

Stylistka paznokci z 10 letnim doświadczeniem. Właścicielka Salonu Kosmetycznego JOKA. Założycielka Akademii paznokci JOKA Nails Academy w Białymstoku.

Sporządziłam autorskie programy szkoleniowe, które cieszą się wielkim powodzeniem - m.in. TEMPO PRACY - odzyskaj utracone pieniądze.
Jestem autorką wielu artykułów w prasie branżowej. Wysoko cenię sobie umiejętność tworzenia przyjacielskich relacji z klientami. Jestem samoukiem, swój warsztat szkoliłam na wielu kursach pod okiem znanych osób, m.in. Viktorii Klopotovej, Joanny Rozwadowskiej, Viktori Borovikowej, Pauliny Pastuszak, ukończyłam również kurs pedagogiczny. Stylistka Paznokci Roku 2018 w mieście Białystok. Uczestniczyłam w mistrzostwach paznokci.
Podczas szkoleń nie tylko przekazuję wiedzę czysto dotyczącą paznokci, często podnoszę też pewność siebie dziewczyn, nakreślam im drogę działania, motywuję, pomagam w otwieraniu firm. Po kursie zostaję do dyspozycji, doradzam, staram się pomóc na ile potrafię, by kursantka rozwinęła skrzydła.

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/jokaacademy

Instagram: https://www.instagram.com/jokanails

Telefon: 500 550 037

e-mail: salon.joka@gmail.com

 

 

 

 

JUSTYNA ŁASKARZEWSKA

Stylizacją paznokci zajmuję się od 11 lat, własną działalność prowadzę od 8 lat. Ale tak naprawdę paznokcie lubiłam robić już jako mała dziewczynka i teraz zajmuje się tym profesjonalnie. Uważam że dłonie są nasza wizytówka, a paznokcie biżuterią więc muszą być piękne.

Adres: Justi Nails Justyna Łaskarzewska

ul. Rynek 36C 

48 -300 Nysa

Telefon : 663 562 203

E- mail : l_justyna@interia.pl

 

 

 

INES WOŹNIAK

Nazywam się Ines Woźniak i jestem Instruktorem Silcare od Lutego 2019 roku.
Jak to się stało, że zapragnęłam zostań instruktorem stylizacji paznokci?

Każda kobieta pragnie mieć piękne i zadbane dłonie, z tego powodu, na rynku cały czas potrzeba nowych stylistek paznokci. Stylistek, które posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności by spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagających klientek. Mam ogromną przyjemność z przekazywania swojej wiedzy i dzielenia się doświadczeniem z nowymi stylistkami.

Każde kolejne szkolenie pokazuje mi jak bardzo dynamiczna jest to branża. Dlatego zawsze powtarzam kursantkom jak ważna jest regularna obecność na szkoleniach, ale co ważniejsze samodzielne wyćwiczenie nowo poznanych technik. Moja metoda – pierwsze dni po szkoleniu przeznaczam na przemyślenie i wprowadzenia nowości od razu po powrocie do pracy. Do tego zachęcam również Ciebie;)

Prowadzę szkolenie techniczne oraz z różnych technik zdobień dla osób początkujących oraz zaawansowanych.
Po szkoleniu pozostaje w stałym kontakcie z kursantkami, zachęcam do ćwiczeń, oceniam prace i udzielam dalszych wskazówek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub odwiedź moją stronę:

Telefon : 505 825 852

Strona na Facebooku: https://facebook.com/4BeautyInesWozniak/
Instagram: https://www.instagram.com/ineswozniak