Trener Silcare® Corner

Trener Silcare Corner

 

 

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom uruchomiliśmy obsługę naszych partnerów przez zakładkę Trener Corner na naszej oficjalnej platformie sklepowej nails.silcare.com. Zapraszamy do korzystania :)

Sposób składania zamówień przez Trenerów:

Jedynym słusznym sposobem zamawiania produktów jest złożenie zamówienia przez sklep internetowy - konta Trenerów mają wyłączny dostęp do oferty pakietów certyfikacyjnych, a Twój rabat na pozostałe produkty zostanie uwzględniony automatycznie !

Aktualna oferta na pakiety certyfikacyjne:

  • Zestaw Trener Startowy Hybrydowy ManiMore
  • Zestaw Trener Akryl System Professional
  • Zestaw Trener Gel System Professional
  • Zestaw Trener Hybrid Premium
  • Zestaw Trener Manicure
  • Zestaw Trener Mix Hybrid Gel
  • Zestaw Trener Pedicure

Z biegiem czasu będziemy udostępniać nowe możliwości i funkcjonalności. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami, które pomogą wpłynąć na jakość wspólnych relacji pod https://www.facebook.com/SilcareCosmetics/ lub sklep@silcare.com

 

 

FAQ. Najczęściej zadawane pytania.

1. Jak mam przekazać dane kursantów?

Certyfikaty są wysyłane w formie do samodzielnego naniesienia danych kursanta przez trenera.

2. Jaki jest czas realizacji zamówień trenerskich?

Cel związany z Zestawami Trener, to czas wysyłki do 24h od momentu złożenia zamówienia. Taki czas realizacji dotyczy zamówienia zawierającego wyłącznie Zestawy Trener. W przypadku dołożenia do zamówienia dodatkowych produktów, czas realizacji wyniesie 1-10 dni roboczych (w praktyce zamówienia przekazywane są na wyższym priorytecie i realizowane są szybciej). Jeśli dochodzi do sytuacji w której pakiet potrzebny jest na już, a na produkty można poczekać trochę dłużej -> zalecamy złożenie osobnego zamówienia na pakiety, a osobnego na produkty. Wszystkie dodatkowe informacje/uwagi należy zamieszczać w notatce zamówienia.

3. Co wchodzi w skład pakietów. Jak wygląda faktura?

Aktualne składowe zestawów są wyszczególnione na karcie produktu w momencie składania zamówienia. Są to gotowe zestawy bez możliwości modyfikacji. Na otrzymanym dokumencie sprzedaży widnieć będzie tylko jedna pozycja np. zestaw trener hybrid. W przypadku chęci porównania składowych otrzymanego pakietu z otrzymanym zamówieniem, zapraszamy do odwiedzenie karty produktu. 

4. Jak złożyć reklamację ?

W przypadku wystąpienia przesłanek do złożenia reklamacji, zapraszamy do kontaktu pod sklep@silcare.com 

 

 

BEATA ŚLIWIŃSKA

Dzień dobry. Nazywam się Beata Śliwińska i jestem profesjonalną stylistką paznokci oraz Trenerką Silcare. Moja przygoda z manicure miała swój początek w 2002 r. Po czterech latach rozpoczęłam pracę w salonie Florence w Gorzowie Wlkp., natomiast rok później, w 2007 r., zostałam trenerką marki Silcare. Prowadzę szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Jeśli zechcesz, wprowadzę Cię w tajniki różnych zdobień, technik i kształtów salonowych – bez tematów tabu i zawsze w terminie dogodnym dla Ciebie. Zapraszam!

ul. Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wlkp.

telefon: 506 721 498

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MILENA ADAMCZYK

Nazywam się Milena Adamczyk i jestem właścicielką salonu kosmetycznego California Beauty Bar w Szczecinie. Stylizacją paznokci zajmuję się od 8 lat. Szkoliłam się pod okiem doświadczonych i cenionych w branży instruktorek z całej Polski. Egzamin instruktorski Silcare zdałam u wielokrotnej medalistki mistrzostw Roksany Cimmino. Na organizowanych przeze mnie szkoleniach nauczysz się nie tylko jak bezbłędnie wykonywać stylizacje paznokci, ale również w jaki sposób odnaleźć się w branży beauty i na co szczególnie zwrócić uwagę w pracy z klientem. Zapraszam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOANNA KARPUK

Stylistka paznokci z 10 letnim doświadczeniem. Właścicielka Salonu Kosmetycznego JOKA. Założycielka Akademii paznokci JOKA Nails Academy w Białymstoku. Sporządziła autorskie programy szkoleniowe, które cieszą się wielkim powodzeniem - m.in. TEMPO PRACY - odzyskaj utracone pieniądze.
Autorka wielu artykułów w prasie branżowej. Wysoko ceni sobie umiejętność tworzenia przyjacielskich relacji z klientami. Jest samoukiem, swój warsztat szkoliła na wielu kursach pod okiem znanych osób, m.in. Viktorii Klopotovej, Joanny Rozwadowskiej, Viktori Borovikowej, Pauliny Pastuszak, ukończyła również kurs pedagogiczny. Stylistka Paznokci Roku 2018 w mieście Białystok. Uczestniczka mistrzostw paznokci.
Podczas szkoleń nie tylko przekazuje wiedzę czysto dotyczącą paznokci, często podnosi też pewność siebie dziewczyn, nakreśla im drogę działania, motywuje, pomaga w otwieraniu firm. Po kursie zostaje do dyspozycji, doradza, stara się pomóc na ile potrafi, by kursantka rozwinęła skrzydła.

facebook: /jokaacademy
instagram: /jokanails
telefon: 500 550 037
e-mail: salon.joka@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

ROKSANA CIMMINO

Moja przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się w 2015 roku tuż po zakończeniu studiów w akademii sztuk pięknych w Neapolu.
20 sierpnia 2018 zostałam trenerem firmy Silcare i aktualnie prowadzę szkolenia na terenie całych Włoch. W listopadzie 2019 roku startowałam w moich pierwszych mistrzostwach (Aestetica Nails Challenge w Neapolu) z zakresu stylizacji paznokci. Walczyłam w dziewięciu kategoriach, stając na podium osiem razy i zdobywając tytuł Top Champion.
Łącznie zdobyłam 2 złota ( Mix Media i Cover Mobile Challenge) 4 srebra ( Mandala, Photo Challenge, Talis e Qualis i Black And White) i 2 brązy ( Street Style, Bijoux)
Aktualnie przygotowuję się do startu w kolejnych mistrzostwach które odbędą się niebawem.

roksana.Cimmino@hotmail.it
+393484315685

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATARZYNA BUJAK

Stylizacja paznokci to moja wielka pasja , codziennie odkrywam ją na nowo z każdą klientką i każdą kursantką.
Mam ponad 10 lat doświadczenia w stylizacji paznokci, Gabinet Stylizacji Paznokci prowadzę z sukcesem od 3 lat a w kwietniu 2018 roku spełniłam swoje najskrytsze marzenie i zdałam egzamin instruktorski Silcare u wielokrotnej medalistki Katarzyny Wolny - łatwo nie było :)
Uwielbiam wszelkie kwiatowe wzory, róże, bratki i inne kwiatki :) , ornamenty, stawiam na dokładność i staranność wykonania stylizacji.
Ze spokojem i cierpliwością wprowadzę Cię w tajniki stylizacji paznokci. Zapraszam serdecznie :)

Adama Bienia 16, 42-208 Częstochowa
tel. 661 480 906
mail szkolenia : kbszkoleniasilcare@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATALIA NOWAK

Nazywam się Natalia Nowak i od 13 lat jestem właścicielem salonu kosmetycznego Świat Paznokci. Z wykształcenia jestem mgr obsługi ruchu turystycznego, jednak z wyboru stylistką paznokci. Nieustannie staram się podnosić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę z dziedziny stylizacji paznokci, uczestnicząc w wielu szkoleniach, targach oraz spotkaniach branżowych. Mój zawód jest moja pasją. Jestem dumna, że w życiu mogę robić to co kocham i co sprawia mi przyjemność. Chętnie swoją wiedzą dzielę się z kursantami, a ich prace na moich profilach społecznościowych są na to najlepszym dowodem. Do zobaczenia w moim Świecie Paznokci.

Szamarzewskiego 44, 60-568 Poznań
tel. 506 111 873
mail: ngogulska@poczta.onet.pl

facebook: Świat Paznokci 

 

 

 

 

 

 


Sylwia Janusz

W branży paznokciowej posiadam 14letnie doświadczenie z przerwami na rodzinę:)
W 2009r ukończyłam swoje pierwsze szkolenie .
Prowadzę w Plewiskach salon PAZUROHOLICZKA , w którym również prowadzę szkolenia.
Jestem osobą zdeterminowaną ,szaloną oraz bardzo ambitną.
Uwielbiam tworzyć małe dzieła sztuki ombre, french konstrukcyjny oraz nail art .
Szkoliłam się pod okiem znanych i cenionych instruktorek nie tylko polskich ale również zagranicznych.
Na szkoleniach przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały i oczywisty dla kursanta - czyli taki, który ja sama chciałabym uzyskać.
Stawiam na rozwój - dlatego systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, by móc przekazać Wam jeszcze więcej wiedzy na moich szkoleniach.

Ul. Grunwaldzka 519C , lok 5  , Plewiska
telefon : 508 555 155
facebook : /pazuroholiczka
instagram : /pazuroholiczka

 

 

 

 

 

 

 

Ewelina Wojciechowska

Stylizacja paznokci zajmuje się od 8 lat. Instruktorem stylizacji paznokci marki Silcare zostałam 4 lata później.
Prowadzę salon Fabryka Paznokci w Chojnie (niedaleko Szczecina), gdzie także szkolę.
Kursantkom staram się przekazać całą swoją wiedzę i pasję do tego zawodu.
W 2021r. biorąc udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Stylizacji Paznokci Brilliant Cup Dubai zdobyłam 3x pierwsze miejsce
Mayan Gold Mexico III miejsce i Briliant Cup Antalya III i IV miejsce.
Zapraszam na szkolenia ze stylizacji paznokci.
Fabryka Paznokci. Szkolę w Szczecinie i Chojnie.