Prezent za lajki

 

Warto dzielić się swoimi opiniami. Daj nam znać, co sądzisz o użytym przez Ciebie produkcie Silcare i zgarnij atrakcyjne bonusy. Czekamy na Twoją recenzję!

Jak wypełnić recenzję?

1. Kliknij gwiazdkę na karcie produktu.

2. W polu „Podpis” podaj swój adres e-mail.

3. W polu recenzji wpisz numer paragonu (jeśli zakupy robione były stacjonarnie) lub numer zamówienia (jeśli były robione online). 

4. Napisz kilka miłych słów o produkcie :).

5. Kliknij „Lubię to”.

 

 

Regulamin akcji „Prezenty za lajki”

I. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem akcji jest Silcare sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wlkp., NIP: 5993172742, REGON: 081245632, zwana dalej „Organizatorem”.
 2. Pod pojęciem „recenzja” rozumie się wypełnienie recenzji w sklepie internetowym www.nails.silcare.com na karcie produktu i polubienie go na karcie produktu.
 3. Recenzja jest narzędziem do badania poziomu satysfakcji klientów kupujących produkty Silcare.
 4. Akcja przeprowadzana jest we wszystkich Drogeriach Silcare w Polsce i w sklepie internetowym www.nails.silcare.com.
 5. Recenzja przeprowadzana jest on-line za pośrednictwem strony www.nails.silcare.com.
 6. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem recenzji, a w szczególności w celu przekazania nagrody klientowi. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Podanie danych osobowych może być jednak niezbędne do odbioru nagrody. Osobie udostępniającej dane osobowe przysługuje prawo dostępu do takich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
 7. W myśl niniejszego regulaminu każdy Uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Silcare sp. z o.o. sp. k.
 8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
 9. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Akcji, mogą być składane na adres Organizatora w terminie do 14 (słownie: czternastu) dni od daty wystąpienia zdarzenia podlegającego reklamacji na adres: sklep@silcare.com
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania akcji.

II. Punkty Stacjonarne

 1. Aby wziąć udział w akcji, należy zrobic zakupy za minimum 30 zł, zachować paragon potwierdzający zakup dowolnego produktu w Drogerii Silcare, polubić i ocenić produkt na www.nails.silcare.com, w komentarzu wpisując numer paragonu, imię, nazwisko i adres e-mail (podane dane nie będą widoczne na stronie i zostaną użyte jedynie do weryfikacji w Drogerii przy odbiorze prezentu).
 2. Recenzję należy wypełnić w terminie siedmiu dni po dokonaniu zakupu.
 3. Kod przesyłany jest na wskazany w recenzji adres e-mailowy w przeciągu 48 godzin od wystawienia recenzji. Kod może być użyty zarówno jako wydruk, jak i w postaci elektronicznej. Kod upoważnia do odebrania prezentu w Drogerii Silcare:
 • Flexy 4,5 g lub
 • Silcare Balsam do ciała z jedwabiem 250 ml lub
 • Quin Peeling dwufazowy do dłoni i ciała 200 ml.
 1. Przy odbiorze prezentu oprócz kodu należy mieć przy sobie paragon potwierdzający zakup dowolnego produktu w Drogerii Silcare.
 2. Ważność kodu jest bezterminowa. Kod jest jednorazowy i upoważnia do jednorazowego odbioru wybranego prezentu.
 3. Na jeden adres meilowy można otrzymać maksymalnie jeden kod rabatowy na 7 dni. Maksymalnie 12 kodów na rok.
 4. Klient może zakwalifikować swoje zakupy maksymalnie raz na 7 dni (wskazać w recenzji jeden paragon z tego okresu).
 5. W akcji udział biorą paragony wystawione po 01.04.2018. 
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z promocji osób prowadzących działania mające na celu wyłudzenie nagrody i łamanie regulaminu. 

III. Sklep internetowy

 1. Do wzięcia udziału w akcji przeprowadzanej przez sklep internetowy upoważnione są osoby, które złożyły i odebrały zamówienie przez www.nails.silcare.com, odpowiedziały na otrzymane drogą elektroniczną zaproszenia do wypełnienia recenzji, wypełniły i oceniły produkt na www.nails.silcare.com.
 2. W przypadku złożenia i odebrania zamówienia złożonego w sklepie internetowym www.nails.silcare.com należy polubić i ocenić produkt na www.nails.silcare.com.
 3. W przeciągu 48 godzin do konta klienta na www.nails.silcare.com zostanie przypisany jednorazowy rabat w wysokości 30% na linię hybryd Flexy do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu.
 4. Rabat ważny będzie do końca następnego miesiąca występującego po miesiącu wypełnienia recenzji.