Konkurs RED… „Niech będzie czerwono”

Czerwień na paznokciach to elegancja, styl i energia. Pobudź swoją wyobraźnię do działania i stwórz unikalną stylizację, w której pierwsze skrzypce zagra właśnie czerwień.

Jury składające się z 3 stylistów współpracujących z Silcare® dokona wyboru 3 najciekawszych zdobień. Na zwycięzców czekają bony zakupowe do naszego sklepu internetowego www.nails.silcare.com lub stacjonarnego. Autorzy zwycięskiej stylizacji otrzymają bony o wartości 50 zł. Dodatkowo przewidujemy przyznanie 10 wyróżnień z nagrodami niespodziankami.

 
[AKTUALIZACJA]

Konkurs - Niech będzie czerwono - rozstrzygnięcie.

Chwila oczekiwania i niepewności dobiegła końca. Wybór był bardzo trudny ze względu na wysoki standard stylizacji oraz ogromną ilość nadesłanych prac. Oficjalnie mogliśmy nagrodzić 3 stylizacje.

 

Zwycięzcy:

1. Anna Eicke

2. Klaudyna Kozioł

3. Lidia Kasperek

 

Autorzy zwycięskich stylizacji otrzymają bony zakupowe do wykorzystania w Drogeriach firmowych Silcare® oraz w sklepie internetowym.

 

Dodatkowo przyznaliśmy 10 wyróżnień, które nagrodzimy niespodziankami.

1. Angela Skrzypnik

2. Elżbieta Asinowicz-Jeż

3. Kamila Krzak

4. Magdalena Morawska

5. Małgorzata Biegaj

6. Marta Rybicka

7. Monika Rucińska

8. Nina Bartosh

9. Paulina Langiewicz

10. Paulina Sadkowska.
Regulamin:

Zgłoszone do Konkursu fotografie muszą być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 5 MB. Uczestnik nagrodzonej pracy zobowiązuje się do przesłania na prośbę Organizatora zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej na wydruk dobrej jakości.

 1. W konkursie mogą brać udział osoby, które do dnia 30-11-2014 do godz. 24:00 prześlą wymaganej rozdzielczości fotografie zdobień.
 2. Konkurs trwa od 01.11.2014 do 30.11.2014 włącznie.
 3. Ogłoszenie wyników nastąpi 08.12.2014 na Fanpage’u Silcare® oraz stronie www.silcare.pl
 4. Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie (nawet w trakcie trwania konkursu), szczególnie do odwołania, zawieszenia konkursu bądź przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu z przyczyn niezależnych od Organizatora. Organizator zastrzega sobie również prawo do odwołania konkursu w przypadku nie nadesłania odpowiedniej ilości prac, które będą spełniały warunki oznaczone niniejszym regulaminem.
 5. Aby konkurs mógł się odbyć muszą wpłynąć co najmniej 3 prace.
 6. Należy wykonać zdobienie paznokci dłoni dowolną techniką. W zdobieniu główną rolę powinna odgrywać czerwień.
 7. Stylizacja konkursowa musi być autorstwa osoby, która przysłała zdjęcie. Praca nie może być wcześniej publikowana ani nagradzana w innych konkursach. Stylizacje z przypuszczeniem naruszenia praw autorskich będą dyskwalifikowane.
 8. Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość prac.
 9. Skończone dzieło należy uchwycić w obiektywie aparatu bądź telefonem i przesłać zdjęcie na adres: konkursy@silcare.com, do 30.11.2014 włącznie, w temacie wpisując „Niech będzie czerwono”, podając swoje dane kontaktowe.
 10. Autor nadesłanej pracy na konkurs: „Niech będzie czerwono” jednocześnie wyraża zgodę na wykorzystanie podpisanej z imienia i nazwiska stylizacji do celów promocyjnych firmy Silcare® na wszelkich nośnikach reklamowych oraz do ich publikacji w Silcare Magazine.
 11. Dla autorów najlepszych stylizacji przewidziane są bony zakupowe do sklepu internetowego www.nails.silcare.com oraz stacjonarnego i nagrody niespodzianki.

 

 • 3 nagrody główne - bon o wartości 50zł.  Koszt przesyłki pokrywa Organizator.

 

 1. Zwycięskie i wybrane prace zostaną opublikowane na Fanpage’u Silcare® na Facebooku .
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród.
 3. Przekazanie nagród nastąpi w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 4. Wynikłe spory i naruszenia Organizator konkursu rozstrzygnie w ciągu 21 dni od zgłoszenia, które można wysyłać wyłącznie drogą e-mailową: konkursy@silcare.com