Konkurs „Pre Autumn”

Pokażcie nam jaka będzie jesień 2015 na paznokciach!!!

 

Jury składające się z 3 stylistów współpracujących z Silcare dokona wyboru 4 najciekawszych zdobień. Na zwycięzców czekają bony zakupowe do naszego sklepu internetowego www.nails.silcare.com oraz Drogerii stacjonarnych. Autor zwycięskiej stylizacji otrzyma bon o wartości 50 zł. Dodatkowo przewidujemy przyznanie 3 wyróżnień z nagrodami niespodziankami.

 

Regulamin:

Zgłoszone do Konkursu fotografie muszą być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 5 MB. Uczestnik nagrodzonej pracy zobowiązuje się do przesłania na prośbę Organizatora zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej na wydruk dobrej jakości.

 

 1. W konkursie mogą brać udział osoby, które do dnia 20.09.2015 do godz. 24:00 prześlą wymaganej rozdzielczości fotografie zdobień.
 2. Ogłoszenie wyników nastąpi 25.09.2015 na Fanpage’u Silcare oraz stronie www.silcare.pl.
 3. Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian      w regulaminie (nawet w trakcie trwania konkursu), szczególnie do odwołania, zawieszenia konkursu bądź przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu z przyczyn niezależnych od Organizatora. Organizator zastrzega sobie również prawo do odwołania konkursu w przypadku nie nadesłania odpowiedniej ilości prac, które będą spełniały warunki oznaczone niniejszym regulaminem.
 4. Aby konkurs mógł się odbyć muszą wpłynąć co najmniej 3 prace.
 5. Należy wykonać zdobienie paznokci dłoni dowolną techniką. W zdobieniu główną rolę powinien odgrywać kolor żółty.
 6. Stylizacja konkursowa musi być autorstwa osoby, która przysłała zdjęcie. Praca nie może być wcześniej publikowana ani nagradzana w innych konkursach. Stylizacje       z przypuszczeniem naruszenia praw autorskich będą dyskwalifikowane.
 7. Każdy uczestnik może przesłać 1 pracę.
 8. Skończone dzieło należy uchwycić w obiektywie aparatu bądź telefonem i przesłać zdjęcie na adres: konkursy@silcare.com, do 20.09.2015 (do godz. 24:00), w temacie wpisując „Konkurs – Pre Autumn”, podając swoje dane kontaktowe (telefon, adres).
 9. Zdjęcia nie mogą zawierać adresów blogów, imienia i nazwiska autora oraz innej treści. Wymagana jest fotografia przedstawiająca jedynie dłonie.
 10. Na fotografii powinna widnieć stylizacja obu dłoni – 10 palców.
 11. Autor nadesłanej pracy na konkurs: „Pre Autumn” jednocześnie wyraża zgodę na wykorzystanie podpisanej z imienia i nazwiska stylizacji do celów promocyjnych firmy Silcare na wszelkich nośnikach reklamowych oraz do ich publikacji w Silcare Magazine.
 12. Dla autorów najlepszych stylizacji przewidziane są bony zakupowe do sklepu internetowego www.nails.silcare.com oraz Drogerii firmowych Silcare i nagrody niespodzianki.

 

 • 1 nagroda główna - bon o wartości 50zł.
 • 3 wyróżnienia – nagrody niespodzianki.

 

 1. Zwycięskie i wybrane prace zostaną opublikowane na Fanpage’u Silcare na Facebooku.
 2. Bon zakupowy otrzymany w konkursie „Pre Autumn”nie łączy się z innymi upustami i rabatami.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród.
 4. Wartość bonów zakupowych (nagród głównych) to wartość zamówienia + koszty przesyłki (wykorzystując bon zakupowy istnieje możliwość pokrycia wartości produktów oraz kosztów przesyłki).
 5. Przekazanie nagród nastąpi w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
Wynikłe spory i naruszenia Organizator konkursu rozstrzygnie w ciągu 21 dni od zgłoszenia, które można wysyłać wyłącznie drogą e-mailową: konkursy@silcare.com