Wybory Bursztynowej Miss Polski 2014Wybory Miss to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. Dziewczyny biorąc udział w konkursie chcą pokazać przede wszystkim swoje piękno, ale i kreatywność oraz indywidualizm. Piękne dziewczyny można zobaczyć również na placu bałtyckim w sezonie letnim, dzięki 7 już edycji wyborów Bursztynowa Miss Polski. Pierwszy tegoroczny konkurs eliminacyjny odbędzie się w sobotę 29 czerwca na Helu.

Nas również nie może tam zabraknąć. Silcare jest sponsorem nagród dla kandydatek, zarówno w eliminacjach, jak i wielkim finale. Na uczestniczki czekają bogate zestawy kosmetyków w estetycznych opakowaniach, nie zapomnieliśmy również o widzach. Osoby ceniące piękno w najczystszej postaci, będą mogły skorzystać z rabatów przy zakupie produktów Silcare. Przygotowaliśmy materiały gwarantujące upust, które będą wręczane publiczności podczas wyborów.


W JAKIS SPOSÓB AKTYWOWAĆ RABAT?

Aby skorzystać z rabatu należy zachować ulotkę i wysłać wiadomość na adres sklep@silcare.com, w temacie wpisując Bursztynowa Miss. Osoby, które posiadają upusty bądź kody rabatowe inne niż związane z Wyborami Bursztynowej Miss, prosimy o kontakt pod adres sklep@silcare.com w celu zsumowania rabatów. Maksymalny poziom upustu to 20%.

Z ulotkami, które będą wręczane w czasie 3-etapowych eliminacji oraz wielkiego finału, zapraszamy również do sklepów stacjonarnych Silcare w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze i Gorzowie.