Powered by Smartsupp

Darmowa wysyłka

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki przeprowadzenia Akcji Promocyjnej „Darmowa wysyłka”.
 2. Organizatorem akcji jest firma Silcare Spółka z o.o. sp. k. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kostrzyńska 1, NIP: 599-317-27-42, REGON: 211290351, zwany dalej „Organizatorem”.
 3. Akcją Promocyjną objęty jest sklep internetowy Silcare www.nails.silcare.com z wyłączeniem pustych opakowań i wody demineralizowanej.
 4. Akcja Promocyjna trwa od 01.12.2019 r. do odwołania.
 5. Korzystając z Akcji Promocyjnej, Uczestnik akceptuje warunki i treść niniejszego Regulaminu, dzięki czemu spełnia warunki uczestnictwa.

2. ZASADY AKCJI PROMOCYJNEJ

 1. Aby skorzystać z Akcji Promocyjnej, należy złożyć zamówienie za minimum 100 zł w sklepie internetowym Silcare www.nails.silcare.com.
 2. Akcja Promocyjna obowiązuje jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Akcja Promocyjna obowiązuje jedynie w przypadku zamówienia poprzez kurier InPost. Akcja nie obowiązuje przy wyborze opcji „za pobraniem”.

 3. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Prawa i obowiązki Organizatora i uczestników Akcji Promocyjnej określone są wyłącznie w niniejszym Regulaminie oraz we właściwych przepisach prawa.
 2. W sprawach spornych dotyczących zasad Akcji Promocyjnej zostaną powołane osoby upoważnione do regulacji praw i zasad akcji, np. przedstawiciele firmy Silcare Spółka z o.o. sp. k.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 4. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie w chwili rozpoczęcia Akcji Promocyjnej.