10x Skin Prosept+ - Zapachowy Płyn Biobójczy do Skóry i Rąk z Gliceryną 100 ml

 • 19,99 zł 4,49 zł
 • szt.
 • Niedostępny

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych.

* cena przy zakupie 10 sztuk

Skin ProSept+ to płynny środek biobójczy służący do dezynfekcji rąk. Skuteczność działania preparatu opiera się na wysokiej zawartości alkoholi: etylowego i izopropylowego (łącznie 70 g/100 g, czyli 70%*), które są w stanie zwalczyć wirusy, grzyby i bakterie, bytujące na powierzchni skóry. Do jego produkcji wykorzystano czysty spirytus rektyfikowany o mocy 96%**, który, w przeciwieństwie do jego tańszych zamienników, cechuje się najwyższą jakością i wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym. Dzięki temu nasz produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. W składzie znajduje się również betaina kokosowa (substancja powierzchniowo czynna), która wspomaga usuwanie z powierzchni skóry rąk wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Preparat zawiera także substancję pielęgnującą – glicerynę o jakości farmaceutycznej – która chroni dłonie przed wysuszeniem i podrażnieniami. Płynna formuła produktu jest wydajna, szybko się wchłania i zapewnia bezproblemowe rozprowadzenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Skin ProSept+ pozostawia na dłoniach subtelny zapach egzotycznej papai.

 

Cechy:

 • produkt biobójczy;
 • dzięki wysokiemu stężeniu alkoholi (izopropylowego i etylowego) jest w stanie zwalczyć zarówno wirusy, jak i grzyby oraz bakterie;
 • do jego produkcji wykorzystano czysty spirytus rektyfikowany o mocy 96%, ujęty w Farmakopei Polskiej (urzędowym spisie leków i surowców farmaceutycznych);
 • zawiera substancje pielęgnujące, które chronią skórę rąk przed przesuszeniem i podrażnieniami;
 • dzięki płynnej formule szybko się wchłania i łatwo rozprowadza;
 • pozostawia na dłoniach subtelny zapach papai;
 • wydajny;
 • gotowy do użycia – nie wymaga rozcieńczania.

 

Wszystkie nasze preparaty biobójcze są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Sposób użycia: Nanieść odpowiednią ilość produktu na skórę dłoni, wetrzeć i pozostawić do wyschnięcia.

Uwagi: Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temp. poniżej 25°C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Chronić przed bezpośrednim dostępem do ognia. * Produkt może występować w wersji przezroczystej lub niebieskiej.

 

*Produkt może różnić się kolorem wsadu lub wyglądem etykiety.

**Według zaleceń GIS-u minimalne stężenie alkoholu, które gwarantuje skuteczność środka do dezynfekcji to 60%. Źródło: https://gis.gov.pl/aktualnosci/jak-skutecznie-dezynfekowac-rece/. Badania wskazują, że optymalne stężenie mieści się w przedziale 60-70%.

***Używany przez nas spirytus został poddany metodzie skażania dopuszczonej przez Unię Europejską. Więcej o tym na naszym blogu.

 

Czy wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze produktu do dezynfekcji? Zajrzyj na naszego bloga, przygotowaliśmy dla Ciebie mały poradnik!

KUPUJESZ WIĘCEJ NIŻ 5 SZTUK PRODUKTU – MAMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ CENĘ – ZAPYTAJ NAS.

Klientów zainteresowanych zamówieniem hurtowym prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.