Happy Hours za:
timer

Silk Septo+ - Żel Biobójczy 70% do Dezynfekcji Skóry i Rąk 160 ml

  • 10,99 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 100 zł a otrzymasz od nas upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Silk Septo+ to żel biobójczy służący do dezynfekcji dłoni. Dzięki optymalnemu stężeniu etanolu (70 g/100 g, czyli 70%*) produkt jest w stanie zwalczyć zarówno wirusy, jak i grzyby oraz bakterie, które gromadzą się na powierzchni skóry rąk. Do jego produkcji wykorzystano czysty spirytus rektyfikowany o mocy 96%**, który, w przeciwieństwie do jego tańszych zamienników, cechuje się najwyższą jakością i wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym. Dzięki temu nasz produkt skutecznie usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia i stanowi ważny element działań profilaktycznych. Gęsta formuła ułatwia rozprowadzanie produktu nawet w trudno dostępnych miejscach. Produkt szybko się wchłania, co sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo komfortowe. Żel nie zawiera substancji zapachowych.

Cechy:

  • produkt biobójczy;
  • zawiera etanol w wysokim stężeniu (ponad 70%), który jest w stanie zwalczyć zarówno wirusy, jak
    i grzyby oraz bakterie;
  • do jego produkcji wykorzystano czysty spirytus rektyfikowany o mocy 96%, ujęty w Farmakopei Polskiej (urzędowym spisie leków i surowców farmaceutycznych);
  • dzięki żelowej formule nie spływa z dłoni i dociera nawet w trudno dostępne miejsca;
  • nie zawiera substancji zapachowych;
  • szybkie wchłanianie zapewnia komfort użytkowania.

 

Wszystkie nasze preparaty biobójcze są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Sposób użycia: Nanieść odpowiednią ilość produktu na skórę dłoni, wetrzeć i pozostawić do wyschnięcia.

Uwagi: Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temp. poniżej 25°C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Chronić przed bezpośrednim dostępem do ognia.

 

*Według zaleceń GIS-u minimalne stężenie alkoholu, które gwarantuje skuteczność środka do dezynfekcji to 60%. Źródło: https://gis.gov.pl/aktualnosci/jak-skutecznie-dezynfekowac-rece/. Badania wskazują, że optymalne stężenie mieści się w przedziale 60-70%.

**Używany przez nas spirytus został poddany metodzie skażania dopuszczonej przez Unię Europejską. Więcej o tym na naszym blogu.

 

Czy wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze produktu do dezynfekcji? Zajrzyj na naszego bloga, przygotowaliśmy dla Ciebie mały poradnik!

Przy zakupie 2 produktów do dezynfekcji, tańszy zostanie zrabatowany o 99, 9 % w Twoim koszyku automatycznie.