SILCARE INSPIRACJE Kolekcja Madame Pastelle

  • 11,50 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Kolekcja Madame Pastelle

Wiosenne promienie słońca i rozkoszny świergot ptaków kuszą, aby opuścić na chwilę tętniący życiem Paryż i udać się za miasto. Ubrana w zwiewną sukienkę, pakujesz koszyk pełen słodkich pastelowych makaroników do bagażnika swojego czerwonego garbusa i ruszasz w drogę. Zostawiasz w oddali wieżę Eiffla i Pola Elizejskie, by dotrzeć do słonecznego ogrodu, kwitnącego krzewami lawendy i strzelistymi malwami. To wymarzone miejsce, by odpocząć i cieszyć się budzącą się do życia naturą.

Madame Pastelle to kolekcja żeli i lakierów hybrydowych w odcieniach niebieskiego, żółci, różu, fioletu i czerwieni, dzięki którym stworzysz perfekcyjną stylizację w wiosennym klimacie.

Uwaga: Ostatnie cztery spośród przedstawionych kolorów Flexy znajdziesz jedynie w naszym najnowszym zestawie Madame Pastelle.

Kolekcje 2021 od Silcare to 12 przystanków na barwnej i emocjonującej trasie dookoła świata. Odważ się na zmianę i razem z nami odkrywaj nowe kultury, tradycje i krajobrazy. Wybierz się w podróż paznokciem po mapie!

HYBRYDA FLEXY

HYBRYDA COLOR IT PREMIUM

 

ŻEL BASE ONE