SILCARE INSPIRACJE Kolekcja Hello Manhattan

  • 48,99 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 100 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

W powietrzu czuć jeszcze rześki chłód jesiennego poranka, ale to nie powstrzymuje Cię, żeby zarzucić na ramiona ulubiony niebieski trencz i wyjść na ulicę. Po drodze do pobliskiej piekarni mijasz wielojęzyczny tłum ludzi, którzy spieszą przed siebie, każdy w swoją stronę. Chwilę później, już z gorącym bajglem i kawą w ręku, siedzisz w żółtej taksówce i mkniesz w stronę ukochanego Central Parku. To Twoja zielona oaza w centrum ruchliwego Manhattanu, w której możesz odetchnąć i podziwiać widok powoli żółknących i rumieniących się drzew.

Hello Manhattan! to kolekcja żeli i lakierów hybrydowych w odcieniach żółci, różu, fioletu i czerwieni, z dodatkiem zieleni i niebieskiego. Stwórz z jej pomocą prawdziwą nowojorską stylizację i przenieś się myślami do tego magicznego miasta, które nigdy nie śpi!

Uwaga: Ostatnie cztery spośród przedstawionych kolorów Flexy znajdziesz jedynie w naszym najnowszym zestawie Hello Manhattan.

Kolekcje 2021 od Silcare to 12 przystanków na barwnej i emocjonującej trasie dookoła świata. Odważ się na zmianę i razem z nami odkrywaj nowe kultury, tradycje i krajobrazy. Wybierz się w podróż paznokciem po mapie!

 

HYBRYDA FLEXY

HYBRYDA COLOR IT PREMIUM

 

ŻEL BASE ONE