SILCARE INSPIRACJE Kolekcja Amber Feast

  • Cena katalogowa: 10,50 zł
  • Rabat: -2,10 zł (20 %)
  • 8,40 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 100 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Jesienne wyprawy zawsze obfitują w wielobarwne przygody. Tym razem postanowiłaś wyruszyć do bogatego w zabytki i piękne krajobrazy Monachium. Siedzisz właśnie w ogrodzie piwnym Hirschgarten, otoczona innymi rozradowanymi klientami oraz cudownymi widokami Parku Angielskiego. Harmonizujesz się z zielonym sercem miasta, a opadające liście w odcieniach czerwieni, pomarańczu i żółci przypominają Ci o smakach niedawno zakończonego festiwalu. W planach masz jeszcze spacer wzdłuż rzeki Izary. Ołowiane niebo i szare chmury straszą ulewą, ale nawet one nie odbiorą Ci radości z wycieczki do Niemiec.

Amber Feast to kolekcja żeli i lakierów hybrydowych w odcieniach żółci, czerwieni, pomarańczu i zieleni, z dodatkiem ecru, szarości i niebieskiego. Kolory te będą powodem do uśmiechu nawet podczas nadchodzącej październikowej słoty!

Kolekcje 2021 od Silcare to 12 przystanków na barwnej i emocjonującej trasie dookoła świata. Odważ się na zmianę i razem z nami odkrywaj nowe kultury, tradycje i krajobrazy. Wybierz się w podróż paznokciem po mapie!

 

HYBRYDA FLEXY

HYBRYDA COLOR IT PREMIUM

 

ŻEL BASE ONE