

Dry Top z drobinkami do lakierów hybrydowych Cosmic Dust 6,5 g
- Добавить оценку: Узнать мнение клиентов магазина
- Производитель: Silcare
- $5.99
- szt.
-
Buy now, pay in 30 days.
Самая дешевая доставка от 6$.
Делайте покупки мин. 30 $ и получите от нас подарок.
Введите адрес электронной почты при первом посещении и получите код скидки 11% на свой заказ!
В наборе вы покупаете дешевле
ВИД: | топы |
UTWARDZANIE UV: | 2 min |
UTWARDZANIE LED: | 30 sec |
ПЛОТНОСТЬ: | прозрачные |
САМОВЫРАВНИВАЮЩИЕСЯ: | нет |
Zastanawiasz się, jak uzyskać błyszczący efekt na paznokciach? Odkryj nowość – top z drobinkami Silcare Cosmic Dust Dry Top UV-LED. Zachwycaj dodatkiem złotego pyłku i spójrz, jak łatwo stworzyć lśniący manicure. Wystarczy, że sięgniesz po przezroczysty top no wipe z drobinkami, by móc cieszyć się trwałą, brokatową stylizacją.
Top z drobinkami Silcare Cosmic Dust Dry Top UV-LED to produkt nawierzchniowy z błyszczącym pyłem. Nadaje stylizacji pięknego wykończenia. Nie musisz już używać opalizujących efektów, by stworzyć elegancką, przyciągającą wzrok stylizację.
Przed każdym użyciem dokładnie wstrząśnij produkt, by wymieszać brokatowe drobinki.
Cechy:
- zawiera błyszczące drobinki,
- utrwala stylizację i zabezpiecza kolor,
- nie posiada warstwy dyspersyjnej (top no wipe).
Sposób użycia: Na utwardzoną warstwę żelu lub lakieru hybrydowego nałóż cienką warstwę Silcare Cosmic Dust Dry Top UV-LED i utwardzaj w lampie UV-LED o mocy min. 36 W przez 90 sek. Dla intensywniejszego efektu zaaplikuj drugą warstwę produktu i utwardź ponownie. Top nie wymaga przecierania cleanerem.