Kategorie

Dostawa
od 200zł dostawa GRATIS

Sicare Skype online

Płatności

Płatności
 

Silcare® Spółka z o.o. sp. k.
ul. Kostrzyńska 1
66-400 Gorzów Wlkp.


Numery kont:

51 1750 1282 0000 0000 2691 0307 - dla PLN

PL 35 1750 1282 0000 0000 2691 0207 - EURO      

PL 07 1750 1282 0000 0000 2691 0226 - USD   

PL 60 1750 1282 0000 0000 2691 0242 - GBP


SWIFT / BIC: RCBWPLPW

Raiffeisen Bank Polska S.A.

ADRES DO WPŁAT PAYPAL: sklep@silcare.com

Zamówienia telefoniczne i obsługa klienta:
tel.: (+48) 95 725 03 15
sklep@silcare.com

PROMOCJA Mirror Effect Nail Liquid + The Garden of Colour Aquarelle

  • Poleć produkt

SILCARE Liquid Mirror+Aquarelle

SILCARE Liquid Mirror+Aquarelle

 

DWIE OPCJE W JEDNEJ OFERCIE!!!

Wybierz swój zestaw:

  • Mirror Effect Nail Liquid 15 ml + 1 lakier The Garden of Colour Aquarelle 15 ml do wyboru

LUB

  • Mirror Effect Nail Liquid 15 ml + 5 lakierów The Garden of Colour Aquarelle 15 ml

Znużona grzecznymi pastelami? Mat to nie to? Potrzebujesz obłędnie błyszczącego manicure!!! Płyn Mirror Effect Nail Liquid przeniesie Cię w nowy wymiar stylu, a lakier Aquarelle z linii The Garden of Colour oczaruje spektakularnym „mokrym” efektem. Z naszym zestawem nie grozi Ci nuda!

Lakier The Garden of Colour Aquarelle to esencja delikatności dająca efekt niezwykle błyszczącej, mokrej powierzchni. Intensywność i nasycenie barw zależą od ilości położonych warstw lakieru oraz koloru podkładu Kolekcja Aquarelle to niebanalne, świeże odcienie, które zapewnią każdej chwili soczysty wyraz. Który wybierzesz?

Mirror Effect Nail Liquid  to płyn do stylizacji paznokci dający spektakularny efekt lustra na paznokciach. Odkrywaj niepowtarzalne możliwości zdobień i niecodzienne stylizacje! Prosty w aplikacji, dający w krótkim czasie lustrzaną taflę, w której można się dosłownie przejrzeć. Płyn może być stosowany na całą płytkę paznokcia lub też na elementy zdobienia, idealny do paznokci żelowych i manicure hybrydowego. Na tafli lustra można też tworzyć wzory lub ciekawe stylizacje żelem UV lub hybrydowym czy paint żelem. 

 ZALECENIA:

  • Jest to produkt o rzadkiej konsystencji. Przed użyciem należy kilkukrotnie wstrząsnąć opakowaniem w celu dokładnego wymieszania płynu.
  • Warunek konieczny: aplikacja żelu UV lub LED na powierzchnię paznokcia lub tipsa w celu uzyskania idealnie gładkiej powierzchni.
  • Aby zachować 100% efekt lustra – nie zaleca się aplikować żadnego żelu czy lakieru nabłyszczającego. Efekt lustra utrzymuje się na paznokciach przez kilka godzin (powoli się wyciera). Mycie rąk powoduje stopniową utratę efektu lustra. Produkt można zastosować ponownie na ten sam paznokieć.
  • Stylizacja pokryta żelem nabłyszczającym przedłuża efekt stylizacji, nie daje efektu lustra, uzyskujemy efekt metalicznego połysku (chromu).

 SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Na przygotowaną, oczyszczoną i odtłuszczoną płytkę paznokcia lub tipsa nałożyć równomiernie żel UV/LED i utwardzać w lampie (UV przez 2 minuty lub LED przez 30 sekund), przetrzeć paznokieć cleanerem w celu usunięcia warstwy dyspersyjnej. Odczekać, aż cleaner całkowicie odparuje z powierzchni paznokcia lub tipsa.
  2. Nałożyć bardzo cienką warstwę Mirror Effect Nail Liquid i odczekać do uzyskania lustrzanego efektu. Można nałożyć drugą warstwę wedle potrzeby. Nadmiar płynu zbierający się na końcu tipsa lub paznokcia delikatnie usunąć pędzelkiem, aby nie tworzyć smug.
  3. Pokrycie żelem nabłyszczającym UV/LED lub top coat całej stylizacji powoduje utratę efektu lustra, powierzchnia paznokcia staję się metaliczna (chromowana) – przedłuża to jednak stylizację.