Happy Hours za:
timer

Masa Perłowa w arkuszach samoprzylepnych

  • 3,99 zł
  • szt.
  • Niedostępny

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 100 zł, a otrzymasz od nas nie mały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych.

Wzór i połysk naturalnej muszli na Twoich paznokciach!

Samoprzylepna masa perłowa w arkuszach do zatapiania w żelu UV to profesjonalna i innowacyjna metoda zdobienia paznokci. Główną jej zaletą jest oryginalny efekt końcowy, niemożliwy do wykonania za pomocą innych technik. Jeśli chcesz aby Twoje paznokcie mieniły się różnymi barwami w tej samej chwili, zachwycały i przyciągały spojrzenia to masa perłowa będzie idealnym produktem by osiągnąć ten cel. Stylowy i niepowtarzalny wzór zatopiony w żelu UV to gwarancja unikatowego zdobienia, które na paznokciach prezentuje się niczym połyskująca w słońcu muszla. Masa perłowa w arkuszach nada charakteru każdej stylizacji. Istnieje możliwość zastosowania do tego typu stylizacji żeli LED.

Trzy dostępne wzory pozwolą na dowolne kompozycje zdobień. Można je łączyć, wykorzystać jako dodatek do zdobienia bądź produktem pokryć całą płytkę paznokcia.

CECHY:

  • wzór i blask naturalnej muszli
  • gładka faktura
  • samoprzylepne, sztywne arkusze
  • nie matowieją
  • nie odbarwiają się

SPOSÓB UŻYCIA:
Przygotowujemy pożądaną stylizację żelową/ hybrydową.
W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać wybieramy jedną z możliwych metod stylizacji:

  1. Detale z masy perłowej na paznokciu - wycinamy dowolne kształty z arkusza (np. trójkąty).
    Fragmenty masy perłowej przyklejamy na utwardzone i przetarte z warstwy dyspersyjnej 2 warstwy kolorowego żelu/hybrydy. Następnie nakładamy na ukończone zdobienie 1 warstwę topu lub żelu clear i utwardzamy (zaleca się zastosowanie clear na wykończenie każdej detalicznej stylizacji). Zmywamy warstwę dyspersyjną.
  2. Cały paznokieć z masy perłowej - wycinamy z arkusza kształt zbliżony do kształtu wybranego paznokcia/tipsa.
    Na utwardzoną i przetartą cleanerem cienką warstwę żelu clear, naklejamy przygotowany fragment masy perłowej. Następnie na masę perłową aplikujemy żel clear (warstwa budująca), a po opiłowaniu i zmatowieniu warstwę nabłyszczającą cleara lub top coat. Utwardzamy w lampie UV/LED i przecieramy cleanerem.

UWAGA: W celu dopasowania masy perłowej do kształtu paznokcia/tipsa wycięty fragment należy połamać zanim oderwiemy papier zabezpieczający klej. W ten sposób ozdobę jest łatwiej dopasować do paznokcia/tipsa. Dzięki temu, zachowa on swój naturalny opływowy kształt, co ułatwi zatopienie ozdoby w cleanerze.