Lakier Nail Art Aquarelle 23 9 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Silcare®
  • 8,99 zł
  • szt.

Aquarelle Nail Art

Aquarelle to linia transparentnych, delikatnych lakierów, które połączone ze sobą nadadzą stylizacji trójwymiarowy efekt. Płynne przechodzenie jednej barwy w drugą uzyskasz nakładając dwie warstwy lakieru na biały bądź jasny, metaliczny kolor, tworząc subtelny manicure o niepowtarzalnym charakterze. Precyzyjny i wygodny w użyciu pędzelek bardzo dobrze aplikuje kolor na płytce paznokcia.

Precyzyjny i wygodny w użyciu pędzelek został stworzony do perfekcyjnej stylizacji paznokci. Z jego udziałem wyczarujesz na paznokciach artystyczne wzory z dużą dbałością o szczegóły. Delikatne i cienkie włosie umożliwia szczególnie precyzyjne i kontrolowane nakładanie koloru.

Łącz je tworząc unikatowe stylizacje

Linia lakierów Aquarelle to esencja delikatności dająca efekt niezwykle błyszczącej, mokrej powierzchni. Transparentne kolory subtelnie przenikają się tworząc tęczowe wzory. Intensywność i nasycenie barw zależy od ilości położonych warstw lakieru oraz koloru podkładu. Kolekcja Aquarelle to niebanalne odcienie świeżych pomarańczy, moreli, grejpfrutów, śliwek, malin i borówek, które zapewnią każdej chwili soczysty wyraz.  

Delikatne, o rzadkiej konsystencji kolory doskonale łączą się ze sobą nadając stylizacji trójwymiarowy efekt. Płynne przechodzenie jednej barwy w drugą jest esencją subtelnego manicure, który osiągniesz dzięki lakierom Aquarelle.

SPOSÓB UŻYCIA: innowacyjny efekt stylizacji uzyskamy nakładając 2 warstwy lakieru Aquarelle na białą bądź jasną, metaliczną emalię.