OUTLET Lakier Nail Art Aquarelle 20 9 ml

  • 1,80 zł
  • szt.

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Aquarelle Nail Art

Aquarelle to linia transparentnych, delikatnych lakierów, które połączone ze sobą nadadzą stylizacji trójwymiarowy efekt. Płynne przechodzenie jednej barwy w drugą uzyskasz nakładając dwie warstwy lakieru na biały bądź jasny, metaliczny kolor, tworząc subtelny manicure o niepowtarzalnym charakterze. Precyzyjny i wygodny w użyciu pędzelek bardzo dobrze aplikuje kolor na płytce paznokcia.

Precyzyjny i wygodny w użyciu pędzelek został stworzony do perfekcyjnej stylizacji paznokci. Z jego udziałem wyczarujesz na paznokciach artystyczne wzory z dużą dbałością o szczegóły. Delikatne i cienkie włosie umożliwia szczególnie precyzyjne i kontrolowane nakładanie koloru.

Łącz je tworząc unikatowe stylizacje

Linia lakierów Aquarelle to esencja delikatności dająca efekt niezwykle błyszczącej, mokrej powierzchni. Transparentne kolory subtelnie przenikają się tworząc tęczowe wzory. Intensywność i nasycenie barw zależy od ilości położonych warstw lakieru oraz koloru podkładu. Kolekcja Aquarelle to niebanalne odcienie świeżych pomarańczy, moreli, grejpfrutów, śliwek, malin i borówek, które zapewnią każdej chwili soczysty wyraz.  

Delikatne, o rzadkiej konsystencji kolory doskonale łączą się ze sobą nadając stylizacji trójwymiarowy efekt. Płynne przechodzenie jednej barwy w drugą jest esencją subtelnego manicure, który osiągniesz dzięki lakierom Aquarelle.

SPOSÓB UŻYCIA: innowacyjny efekt stylizacji uzyskamy nakładając 2 warstwy lakieru Aquarelle na białą bądź jasną, metaliczną emalię.

SO PRO HEMA FREE

Silcare Kolekcje