OUTLET Hybrid Gel Easy Off

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Silcare®
  • 11,99 zł 2,99 zł
  • szt.

Wyprzedaż poprzedzająca wprowadzenie linii opartej na nowej recepturze. Tylko online.
Natychmiastowy efekt, ekspresowe usunięcie

Żel hybrydowy Easy Off to gwarancja doskonałej jakości oraz idealnego efektu końcowego. Hybryda jest produktem typu peel off dzięki czemu jej usunięcie już zawsze będzie natychmiastowe. Paleta 55 kolorów zaspokoi gusta najbardziej wymagających kobiet, które przy wyborze barwy idealnej kierują się intensywnością oraz wyrazistym nasyceniem koloru. Produkt łączy w sobie właściwości żelu UV i klasycznego lakieru.

KOMFORT SZYBKIEGO ŚCIĄGANIA – Poprzez opracowanie specjalnej receptury powstała hybryda typu peel off, co pozwala na jej natychmiastowe usunięcie. Po odmoczeniu w acetonie w czasie 1 min. hybryda sama odchodzi od paznokcia, bez naruszenia płytki. Pozostałości ściągamy drewnianym patyczkiem.

PRZYJEMNOŚĆ UŻYCIA – Rzadka konsystencja ułatwia aplikację przez co wykonanie stylizacji jest łatwe i szybkie. Do uzyskania pożądanego efektu wystarczą dwie cienkie warstwy nałożone na naturalną płytkę. Podczas nakładania kolorów o gęstszej konsystencji, musimy pamiętać aby nie pojawiły się pęcherzyki powietrza, które osłabiają strukturę i trwałość paznokci. Ważna jest również ilość nakładanych warstw: najczęściej nakładamy od jednej, do trzech warstw.
Niestety przy jednej grubszej warstwie hybryda może spłynąć i zalać skórki, co później będzie powodowało odchodzenie i zapowietrzanie się w tym miejscu masy hybrydowej. Ponadto przy większej ilości materiału, możemy uzyskać dość gruby i mało estetyczny paznokieć. Najlepszą metodą jest nałożenie jednej cienkiej warstwy, utwardzenie jej, a następnie kolejnej.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ – Hybryda nie kurczy się w czasie utwardzania i nie barwi naturalnej płytki. 

SPOSÓB UŻYCIA: Rozprowadzić dwie cienkie warstwy na płytce paznokcia lub tipsie. Zaleca się użycie lampy LED do 40 sekund. W celu przedłużenia efektu stylizacji paznokci można pod żel zastosować bazę podkładową, a na wierzch użyć top coat (lakier nabłyszczający).

UWAGI: Zaleca się utwardzanie w lampie LED. Aby utrzymać oczekiwany efekt zaleca się stosowanie rękawic ochronnych w przypadku długotrwałego kontaktu z wodą. Predyspozycje indywidualne paznokci oraz natężenie emisji światła z żarówek mają znaczący wpływ na trwałość efektu.

POJEMNOŚĆ: 4,5g

CECHY:

  • nie kurczy się w czasie utwardzania
  • intensywny, trwały kolor po nałożeniu dwóch cienkich warstw
  • nie barwi naturalnej płytki
  • lakierowa formuła ułatwia aplikację
  • utwardza się w lampie LED
SILCARE_HYBRYDY_EASY_OFF_WZORNIK
SILCARE_HYBRYDY_EASY_OFF_WZORNIK
SILCARE_HYBRYDY_EASY_OFF_WZORNIK

 

Pozostałe produkty w okazyjnych cenach oferowane są na platformie http://outlet.web.silcare.com/