OUTLET Folia 3D Glass Effect 06

 • 2,79 zł
 • szt.

Zrób zakupy za min. 50 zł a Twoją paczkę dostarczymy za darmo.

Zrób zakupy za min. 50 zł, a otrzymasz od nas niemały upominek.

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać kod rabatowy.

Folia 3D Glass to technika zdobienia paznokci dająca trójwymiarowe wrażenie rozbitego szkła, nie tylko spektakularnie wyglądającego, ale i odbijającego światło. Niezwykle subtelny efekt przepięknie mieniących się paznokci przyciąga wzrok świetlną grą barw i niezwykłym połyskiem. Rezultat jest oszałamiający, a holograficzne wzory i mozaiki pozwolą Ci zabłysnąć w każdej sytuacji. Opalizującą folię wtapiamy w żel UV/LED, hybrydę bądź lakier do paznokci.

CECHY:

 • trójwymiarowy efekt rozbitego szkła
 • zmienia kolor w zależności od kąta padania światła
 • dopasowuje się do kształtu paznokcia

SPOSÓB UŻYCIA:

Paznokcie hybrydowe/żelowe

 1. Wycinamy folię w pożądane kształty.
 2. Przygotowujemy paznokcie pod stylizację, następnie nakładamy warstwę hybrydy lub żelu i utwardzamy w lampie UV. Dla lepszego efektu nakładamy kolejną warstwę i ponownie utwardzamy w lampie UV. Gdy paznokcie są już gotowe, układamy na nich kawałki folii tworząc pożądany efekt. Lekko dociskamy by folia przykleiła się do warstwy dyspersyjnej żelu. Jeśli po utwardzeniu hybryda lub żel zbyt słabo się kleją lub w ogóle nie posiadają warstwy dyspersyjnej, możemy nałożyć na paznokieć bardzo cienką warstwę top coatu i na to bez utwardzania nałożyć folię (a następnie utwardzić w lampie UV).
 3. Dla większej trwałości paznokcie na których znajduje się ułożona folia pokrywamy top coatem i utwardzamy w lampie UV.

 Lakier do paznokci

 1. Wycinamy folię w pożądane kształty.
 2. Nakładamy na paznokcie warstwę lakieru i czekamy ok. 1 min. aż lekko przeschnie. Następnie układamy na nich kawałki folii tworząc pożądany efekt. Lekko dociskamy by folia przykleiła się do lakieru.
 3. Dla większej trwałości paznokcie na których znajduje się ułożona folia pokrywamy top coatem.