Zaplanuj swój rok razem z Silcare!

2

Dr Gail Matthews, wykładowczyni z kalifornijskiego Dominican University, przeprowadziła w 2015 roku badania, które miały na celu sprawdzenie, co pomaga nam w efektywnej realizacji planów. Na ich podstawie okazało się, że aż 60% tych, którzy zapisują swoje cele rzeczywiście je osiąga!

Z myślą o wszystkich naszych zapracowanych klientkach – studentkach, mamach, pracownicach, freelancerkach – stworzyliśmy minimalistyczny i elegancki Planner 2021. Wiemy, jak bardzo zabiegane potrafi być życie, kiedy nieustannie żonglujemy pomiędzy pracą, zajęciami, domem, zakupami i tysiącem innych, ważnych spraw. Dlatego też zaprojektowaliśmy nasz planer w taki sposób, aby każda z Was mogła jak najlepiej i jak najprzejrzyściej wynotować i rozplanować wszystkie swoje obowiązki.

Planer ma format niewielkiej książki (B5), podzielonej na dni, a nawet na godziny – dzięki temu nie umknie Wam żadne spotkanie czy wizyta u manikiurzystki. Co więcej, na każdej stronie znajduje się miejsce na zapisanie ważnych spraw i pilnych zadań, abyście z łatwością mogły wyznaczać sobie priorytety na dany dzień. W kalendarzu umieściliśmy też miejsce na plan roczny, półroczny, miesięczny i tygodniowy – to pozwoli Wam na ustalenie długoterminowych celów, zaplanowanie urlopu i rozłożenie pracy w taki sposób, aby deadline’y przestały Was przerażać i abyście zawsze znalazły chwilę na relaks! Jak najlepiej korzystać z tych narzędzi?

  • Planując dzień – zerkaj w plan tygodnia.
    • Planując tydzień – zaglądaj do planu miesiąca.
    • Planując kwartał – przeczytaj i przeanalizuj swoje cele roczne.

20 stron przeznaczyliśmy na notatki, co daje Wam mnóstwo miejsca na zapisywanie swoich pomysłów, przemyśleń, inspiracji czy też po prostu list zakupów (w planerze znajdziecie również informację o niedzielach handlowych).

Trzymamy kciuki za Wasze plany i marzenia i wierzymy, że dzięki naszemu praktycznemu planerowi w nadchodzącym roku wszystkie je spełnicie!