Zanurz się w blasku świątecznego Londynu... i wygraj wycieczkę!

2

Twoje marzenie o prawdziwej białej zimie nareszcie się spełniło! Otulona ciepłym płaszczem i ulubionym jasnoróżowym szalikiem spacerujesz po zaśnieżonej Oxford Street w sercu Londynu. Wystawy eleganckich butików kuszą Cię świątecznymi ozdobami, a przez drzwi pobliskiej cukierni sączy się rozkoszny aromat cynamonu, pomarańczy, orzechów i czekolady. Postanawiasz wstąpić do środka na cynamonową bułeczkę i filiżankę gorącego kakao z piankami. Z uśmiechem spoglądasz na szybę, w której odbijają się złote iluminacje, błyszczące na tle wieczornego nieba jak najprawdziwsze gwiazdy.

Przenieś się do bajkowej zimowej krainy razem z zestawem Flexy Icy Lights! Trzy żele hybrydowe w odcieniach bieli, czerni i jasnego różu to doskonała baza dla różnego rodzaju stylizacji – minimalistycznych, bardzo subtelnych i kobiecych, a także odważnych i graficznych. Top ze złotymi płatkami doda całości odrobiny blichtru i z łatwością przemieni codzienny manicure w efektowny dodatek do świątecznego stroju czy nawet szalonej sylwestrowej kreacji!

Flexy Icy Lights to ostatni z czterech zestawów inspirowanych podróżą dookoła świata i odkrywaniem nowych kultur, kolorów i emocji. Po pachnącej wiosennymi kwiatami Francji, słonecznej Portugalii oraz kolorowych i różnorodnych Stanach Zjednoczonych nadeszła pora na pełną świątecznego blasku Wielką Brytanię.

Z tej okazji chcemy powiedzieć Wam nieco więcej o naszym konkursie, który zapowiedzieliśmy już na początku roku!

Co zrobić, aby wziąć w nim udział?

  1. Zbierz wszystkie 4 kartoniki z serii Silcare Collections 2021 (Madame Pastelle, Sunny Fandango, Hello Manhattan! i Icy Lights).
  2. Ułóż kartoniki obok siebie w taki sposób, aby ich fronty stworzyły mapę świata.
  3. Stwórz jedną stylizację paznokci. Jej temat może być dowolny, ale musisz użyć przynajmniej 1 z 16 kolorów z serii Silcare Collections 2021.
  4. Sfotografuj dłoń lub dłonie na tle mapy i opublikuj jedno zdjęcie bez znaków wodnych i podpisów pod postem konkursowym do 31.12.2021 r., do godz. 12:00.

 

Co można wygrać w konkursie?

 

Zwycięzca nagrody głównej otrzyma od nas voucher turystyczny o wartości 2500 zł, natomiast laureaci II i III miejsca zdobędą bony o wartości 200 i 100 zł na cały asortyment do wykorzystania w sklepie internetowym https://nails.silcare.com/!

 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

 

Zachęcamy wszystkich do udziału. Każde nadesłane zdjęcie to szansa na wymarzone wakacje!