TARGI COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2019

19-03-2019

Ach, Bolonia… Miasto, o którym mówi się: „warto tu żyć”. To nie tylko miejsce tętniące studenckim życiem, najstarszy uniwersytet w Europie, klimatyczna starówka i przepyszna kuchnia. To także jedne z najważniejszych i największych targów beauty na świecie! Co roku targi w Bolonii odwiedza około 250 tysięcy osób – będziesz jedną z nich?

 

Targi Cosmoprof Worldwide Bologna dzielą się na sześć różnych części: opakowania, produkty naturalne, perfumy, SPA i uroda, włosy, paznokcie. Dla wystawców z ostatniego segmentu przeznaczono halę nr 36 i to właśnie tam znajdziecie firmę z Gorzowa Wielkopolskiego, czyli nas!

 

Naszym motywem przewodnim w tegorocznej edycji jest transparentność i fluo – jesteśmy pewni, że nie przegapisz stoiska Silcare. Królującym materiałem będzie pleksi. Zapraszamy do naszego kolorowego, przezroczystego świata! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo promocji, m.in. lubiane 2+1: kup dwa dowolne płyny, a trzeci najtańszy dostaniesz gratis. Bardzo opłaca się także zakupienie żeli i hybryd w ilościach hurtowych – ceny za minimum 10 sztuk są wyjątkowo korzystne. Polecamy także pięciopaki naszych sztandarowych żeli Base One.

 

Zwiedzanie targów na pewno będzie wyczerpującym (ale jakże przyjemnym!) zajęciem. A co później? Polecamy pospacerować po mieście, uzupełnić kalorie w jednej z licznych restauracji i przekonać się, czy rzeczywiście to właśnie w Bolonii włoska kuchnia smakuje najlepiej. Dobrym pomysłem będzie także przycupnąć na schodach któregoś z pięknych budynków, cieszyć się atmosferą miasta i wspominać 52. edycję targów…

 

GDZIE: Bolonia, Włochy

KIEDY: 15-18.03.2019

STOISKO SILCARE: Hala 36 Stand P14-Q13

GODZINY OTWARCIA: 9:30-18:30