Szukaj nas na Ebay i Allegro!

04-03-2020

Silcare to 27 drogerii stacjonarnych (i na tym bynajmniej nie poprzestajemy!), prężnie działający sklep internetowy (blisko 7000 zadowolonych klientów), a także... konta na portalach eBay i Allegro! Tak jest – znajdziecie nas również tam.

Portal Allegro to największa platforma transakcyjna on-line w Polsce, która powstała w 1999 roku. Nasza firma posiada na niej dwa konta – silcare (ponad 900 aukcji z różnymi produktami) oraz silcare_allegro (możliwość wysyłki zamówienia w ciągu 24 godzin od zaksięgowania!). Uwaga – to jedyne oficjalne kanały marki na tej stronie.

Serwis eBay powstał w 1995 roku i zajmuje obecnie trzecie miejsce wśród serwisów aukcyjnych w Polsce. Silcare posiada na nim konto (silcarepoland) od 2014 roku i oferuje klientom z całego świata (z wyjątkiem Malty i Cypru) asortyment blisko dwóch tysięcy produktów oraz wyjątkowe, pojawiające się tylko tam promocje. Nasza firma uzyskała 100% pozytywnych opinii i tytuł Top Seller, jako marka najwyższego zaufania wśród sprzedawców.

Czy mieliście już okazję kupić nasze produkty przez któryś z tych portali? Jeśli nie, serdecznie zachęcamy Was do spróbowania!