Świętujemy pierwsze urodziny!

28-08-2019

Kto by pomyślał, że minął już rok! Fundacja dla Kobiet Autentycznych za chwilę będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji jako Partner Fundacji zapraszamy Was do Gorzowa Wielkopolskiego na wspólne świętowanie. Jubileusz będzie połączony z V Spotkaniami Kobiet Autentycznych – cyklem wydarzeń, które z edycji na edycję cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Jak mówi Prezes Fundacji, Renata Gabarkiewicz, „Praca z wieloma utalentowanymi kobietami zmotywowała mnie do organizacji przestrzeni, gdzie możemy się wspierać, inspirować i motywować. Fundacja dla Kobiet Autentycznych i Spotkania Kobiet Autentycznych to moje marzenia o kobietach szczęśliwych dla samych siebie”. Być może to właśnie dlatego inicjatywa okazała się sukcesem i rozwija się na naszych oczach tak wspaniale.

Co w takim razie czeka na uczestniczki wydarzenia? W czwartek 19 września 2019 r. w hotelu Qubus kobiety będą miały okazję wysłuchać niezwykłej Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, energetycznej specjalistki od PR i komunikacji. Jej wykład pt. „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać” z pewnością zainspiruje oraz skłoni do przemyśleń i pozytywnych zmian. Oprócz tego gościem będzie doktor Krzysztof Kaczmarek, specjalista położnictwa i ginekologii. Słuchaczki opuszczą jego wykład bogatsze o cenną wiedzę z zakresu profilaktyki.

Rocznica nie może obyć się bez czegoś słodkiego, dlatego po spotkaniu zapraszamy na urodzinowy tort (i szampana!). Bądźcie tam z nami!

Bilety na wydarzenie dostępne są w Drogeriach Silcare w Gorzowie Wielkopolskim. W przedsprzedaży do 8 września 2019 r. ich cena wynosi 20 zł, a od 9 do 16 września – 30 zł.  Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

 

KIEDY: 19 września 2019 r.

GDZIE: Hotel Qubus, ul. Orląt Lwowskich 3, Gorzów Wielkopolski

O KTÓREJ: 17:00

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: 577940840, fundacja@kobietaautentyczna.pl

 

Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i Fundacji dla Kobiet Autentycznych!