Spotkania Kobiet Autentycznych w Poznaniu

24-01-2019

Masz plany na pierwszy weekend lutego? Jeśli nie – serdecznie zapraszamy do Collegium da Vinci w Poznaniu! To właśnie tam, w nowoczesnej szkole pełnej sztuki i inspiracji, w sobotę 2 lutego 2019 roku odbędzie się druga edycja wydarzenia Spotkania Kobiet Autentycznych, którego organizatorem jest Fundacja dla Kobiet Autentycznych. Spotkanie z motywacją, rozwojem, przedsiębiorczością, wiarą w siebie, w swoje możliwości połączone oczywiście ze wspaniałą zabawą. Zobacz, jak pozytywnie możesz pokierować swoim życiem!

 

Wydarzenie tworzą Autentyczne Kobiety dla Autentycznych Kobiet. Każda ma inne doświadczenia, inne zdarzenia w swoim życiu, ale w ostatecznym podsumowaniu wyłaniają się wspólne elementy ich walki o siebie: odkrycie swojej pasji; pokonanie ograniczeń stawianych przez los i tych, które powstały tylko w ich głowach – wiara w siebie; ciężka praca nad osiągnięciem celów.

Główną prelegentką będzie znana dziennikarka i prezenterka Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która poprowadzi wykład motywacyjny pt. „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać!”. Poza tym będziesz mogła posłuchać innych ciekawych wykładów dotyczących m.in. myślenia wizualnego w biznesie,  rozwoju poprzez edukację czy fenomenu hejtu.

„Wspieramy, motywujemy, pomagamy” to hasło przewodnie Fundacji dla Kobiet Autentycznych, a Spotkania Kobiet Autentycznych są doskonałym miejscem na realizację naszego hasła.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Zarejestruj się już dzisiaj i nie przegap wyjątkowej dawki motywacji oraz energii z Fundacją dla Kobiet Autentycznych! 

Więcej informacji o Spotkaniach Kobiet Autentycznych i prelegentkach:

O poznańskiej edycji i planowanych kolejnych wydarzeniach znajdziesz informacje w kolejnym wydaniu Silcare Magazine.