Międzynarodowy Dzień Urody

09-09-2019

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Urody – święto, które tak naprawdę powinnyśmy celebrować 365 dni w roku. Pęd życia, kariera, rodzina, znajomi… Jak w tym wszystkim nie zapomnieć o sobie?

Oczywiście mamy swoje sztuczki, dzięki którym szybko możemy pomóc swojej urodzie i poczuć się lepiej. Szminka w dobranym kolorze, sprawdzona fryzura, piękna bielizna pod zwykłym sweterkiem – i od razu nasza pewność siebie wzrasta! W Dzień Urody zróbmy jednak dla siebie coś więcej.

Aby poprawić swoje samopoczucie, nie musisz rezerwować dla siebie wielogodzinnych sesji w SPA. Zafunduj je sobie w domu! Wystarczy zanurzyć się w wannie i zapomnieć na chwilę o całym świecie. Tylko Ty, Twoje myśli i odprężająca, pachnąca kąpiel. O tym, jak ją przygotować, przeczytasz tutaj. Taki odpoczynek, choćby miał trwać tylko piętnaście minut, dobrze wpłynie nie tylko na Twoją urodę, ale także nastrój, a zadowolona kobieta to piękna kobieta!

Jeśli masz trochę więcej czasu, przed kąpielą przeznacz parę minut na szczotkowanie ciała na sucho. Ten rytuał ma mnóstwo zalet, a gładkie, jędrne ciało jest tylko jedną z nich. Po takim naturalnym peelingu wskocz na sekundę pod szybki prysznic, aby pozbyć się martwego naskórka, a później ciesz się relaksującą kąpielą.

Pamiętaj, że uroda nie wynika jedynie z tego, co dajesz ciału od zewnątrz. Sprawdzony makijaż i wmasowanie w siebie ulubionego balsamu to strzał w dziesiątkę, ale nie zapominaj, że pielęgnacja nie kończy się na tym. Ważne jest to, jak traktujesz swoje ciało od wewnątrz. Kluczowa jest  dieta, to w dużej mierze od niej zależy, w jakiej kondycji będzie Twoja cera czy poziom jędrności. W Dzień Urody przygotuj sobie coś pysznego i zdrowego, pełnego witamin, kolorowego. A do picia? Ulubiona herbata! My polecamy czystek – to fenomenalne zioło, które świetnie na Ciebie wpłynie.

Jak widać, o urodę można dbać na wiele sposobów. Niech hasło „Dzień Urody” widnieje na każdej stronie Twojego kalendarza, ponieważ codziennie można zrobić dla siebie coś dobrego! Obojętnie, czy jesteś kolorowym ptakiem i fanką szalonych barw, czy stawiasz na naturalność.

A co my przygotowaliśmy dla Ciebie z okazji tego święta? Podpowiemy Ci, jak możesz czuć się cudownie w swojej skórze – a to za sprawą pięknych paznokci! Jeśli nie znasz jeszcze naszego produktu 10in1 Revolution Hybrid Gel, w najbliższych dniach przybliżymy Ci jego działanie i właściwości.