Rekord Polski jest nasz!

04-10-2018

Ten pomysł zrodził się nagle, w dziale marketingu – przyszedł do nas niespodziewanie. Po prostu zadaliśmy sobie pytanie: „ile osób może jednocześnie malować sobie paznokcie u rąk?”. Dotarliśmy do najrzetelniejszego źródła, jakim jest Oficjalne Biuro Rekordów, i już wiedzieliśmy – dotychczasowy rekord Polski to 103 osoby. Już wtedy wiedzieliśmy, że możemy pobić tę liczbę i sprawić, że osób wykonujących stylizację paznokci na sobie w jednym czasie będzie znacznie więcej!

Wybór miejsca i czasu, w którym rekord miał zostać pobity, nie był łatwy. Aby nawiązać współpracę z Biurem Rekordów, musieliśmy spełnić odpowiednie warunki. Założenia dotyczyły przede wszystkim miejsca, które bez problemu zgromadzi dużą liczbę osób, spełni swoje zadanie wizerunkowo i przyciągnie uczestników. Postanowiliśmy więc dołączyć do wydarzenia, jakim były Dni Gorzowa Wielkopolskiego i na ten czas zarezerwowaliśmy cały most staromiejski znajdujący się w samym centrum miasta. Nie mogliśmy się już doczekać wyjścia do ludzi z ciekawym pomysłem połączonym ze świetną zabawą.

Jak okazało się w trakcie próby bicia rekordu, udział wzięli w nim zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Były dzieci, były mamy i ojcowie, dziadkowie oraz babcie. Ponadto chodziło o temat najbliższy firmie Silcare – stylizację paznokci.

Aby rekord oficjalnie został pobity, uczestnicy musieli pomalować jednocześnie – w ciągu nieprzekroczonego czasu 90 minut – paznokcie co najmniej na jednej ręce, a zadanie to miało zostać wykonane samodzielnie. O godzinie 11:00 rozpoczęła się próba pobicia rekordu. Na wykonanie zadania uczestnicy potrzebowali zaledwie piętnastu minut, co stanowczo usprawniło ogłoszenie wyniku. Po poprawnym zakończeniu wykonywania zadania sędzina Biura Rekordów ogłosiła wynik, który wyniósł 142 osoby wykonujące stylizację paznokci na sobie!

Osiągnięcie zostało potwierdzone Certyfikatem Biura Rekordów, które odebraliśmy do rąk własnych. Tym samym udało nam się pobić poprzedni rekord, który został ustanowiony 25 listopada 2017 w Katowicach podczas branżowych targów kosmetycznych Beauty Fair i liczył 103 osoby.

Dla nas jest to ogromna duma i spełnienie – bo przecież Rekord Polski należy do nas. Jednak duma przede wszystkim dlatego, że mogliśmy dać ludziom radość i dobrą zabawę. Pokazaliśmy, jaką przyjemność można czerpać z malowania paznokci w gronie ludzi z różnych środowisk oraz pokoleń. Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu przekonali się na własnej skórze, tak jak i my sami, że malowanie paznokci zbliża i łączy ludzi.

 

 

Artykuł o wydarzeniu na portalu nowymarketing.pl KLIKNIJ TU