Qltowy Kosmetyk 2019

2

Z wielką radością ogłaszamy, że nasz balsam do zmęczonych nóg Quin Body Comfort & Relief Leg Actif Lotion otrzymał nagrodę Qltowy Kosmetyk 2019 w kategorii „Ciało – pielęgnacja stóp”!

To już 23. edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez Magazyn Kosmetyki, które zadebiutowały na rynku w drugiej połowie 2018 roku i w pierwszym kwartale roku 2019. Muszą one wyróżniać się pod względem jakości, estetyki opakowania, innowacyjności, sprawnego marketingu, dopasowania do aktualnych potrzeb konsumenckich w swoich kategoriach.

Niezmiernie cieszy nas, że jury doceniło nie tylko nasz balsam do nóg. Produkty Silcare były nominowane do nagrody w aż pięciu innych kategoriach! Były to:

Quin Body Comfort & Relief Legs Lotion to produkt przeznaczony dla osób zmagających się z opuchniętymi, ociężałymi nogami oraz z tendencją do rozszerzonych naczynek. Produkt posiada aktywnie działający kompleks roślin Legactif, który zwalcza problem ciężkich i zmęczonych nóg, zapewniając odprężenie i dobre samopoczucie poprzez poprawę krążenia krwi i działanie przeciwobrzękowe. Zawarte w produkcie Masło Shea wpływa na regenerację komórek oraz nawilża i odżywa skórę, a gliceryna w znaczący sposób ułatwia rozprowadzanie produktu i chroni go przed wysychaniem. Dzięki znajdującemu się w składzie mentolowi balsam delikatnie i przyjemnie chłodzi nogi.

Otrzymanie tytułu Qltowego Kosmetyku 2019 oraz nominacje do nagrody dowodzą tego, że nasze produkty są najwyżej jakości. Serdecznie polecamy je wypróbować!