Prosty sposób na pielęgnację dłoni

28-03-2019

Kremy do rąk, serum, maski… Troszczyć się o dłonie można na różne sposoby. Regularne stosowanie ulubionego kosmetyku powinno stać się nawykiem. W domu oprócz podstawowej pielęgnacji warto poświęcić rękom od czasu do czasu nieco więcej uwagi. Ciepła kąpiel w oliwie z dodatkiem cytryny czy przygotowanie odżywczej mieszanki z miodem, żółtkiem i olejkami rewelacyjnie odżywią i zregenerują skórę dłoni. My mamy dla Ciebie jeszcze jeden pomysł, jak można o nie zadbać.

 

Jeżeli nie masz czasu lub ochoty na wykonanie domowego spa, ale Twoje dłonie wymagają szczególnej troski, polecamy Rękawiczki wykonane z bawełnianej frotte z wkładem żelowym. Wystarczy, że założysz je na dłonie, a zawarte w nich naturalne olejki roślinne z lawendy, jojoby, oliwek oraz witamina E zatroszczą się o resztę. Możesz oczywiście w nich chodzić i wykonywać zwykłe czynności – są wygodne i komfortowe w noszeniu – my jednak polecamy zdrzemnąć się lub obejrzeć w nich odcinek ulubionego serialu. Już po dwudziestu minutach Twoje dłonie będą nawilżone, zmiękczone i wygładzone; prawda, że to wyjątkowo wygodny sposób pielęgnacji?

Rękawiczki są wielokrotnego użytku – zakładaj je co najmniej trzy razy w tygodniu. Możesz je prać ręcznie, swoje pielęgnujące właściwości zachowują aż do pięćdziesięciu użyć.

Anna Nowak-Ibisz przetestowała rękawiczki w popularnym programie „Pani Gadżet”; Ty także sprawdź, co potrafią!