Ogromna moc pomagania - Silcare i fundacja "Masz Prawo"

07-12-2020

Ostatnie miesiące stały się dla wielu z nas egzaminem z wytrwałości i ludzkiej solidarności. Jako polska firma, która działa na rynku od ponad 15 lat, bacznie obserwujemy zmiany zachodzące w naszym społeczeństwie i chcemy aktywnie wspierać powstające inicjatywy.

W Silcare wierzymy w prawo do wyboru i ogromną moc mądrego pomagania, dlatego niejednokrotnie już angażowaliśmy się w zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie akcje. Tym razem postanowiliśmy połączyć siły z fundacją „Masz Prawo” i wesprzeć jej misję pomocy dzieciom z chorobami genetycznymi oraz ich rodzinom w leczeniu, rehabilitacji, dostępie do opieki prawniczej oraz edukacji dostosowanej do wyjątkowych potrzeb małych pacjentów.

Przez cały grudzień złotówkę od każdego sprzedanego kremu So Rose! So Gold! Velvet Silk przekażemy na konto fundacji (dotyczy to kremów kupionych w naszych punktach stacjonarnych i sklepie internetowym).

Jako producent kosmetyków chcemy dostrzegać piękno nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, ale też w tym, czym dzielimy się z innymi, więc serdecznie zachęcamy Was do wsparcia naszej kampanii!