Odkryj pasję z pazurem! Tydzień sTYlisty z Silcare

31-05-2021

Trwająca pandemia sprawiła, że ogromna część naszej aktywności przeniosła się do Internetu i to tam szukamy wiedzy i inspiracji. Według ankiety przeprowadzonej przez naszą firmę w marcu 2021 niemal 40% badanych poszukuje informacji na Facebooku. Dlatego też właśnie tam już 7 czerwca startujemy z cyklem edukacyjnych webinarów w ramach Tygodnia Stylisty Paznokci.

Dzień Stylisty to święto obchodzone już od ponad dekady w dniu 12 czerwca na cześć wszystkich osób, które zawodowo zajmują się zdobieniem paznokci. To również okazja do wspólnych dyskusji czy warsztatów i dzielenia się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Mimo że nadal jeszcze nie powróciliśmy w pełni do spotkań organizowanych na żywo, to z powodzeniem spotykamy się w wirtualnej przestrzeni.

Właśnie w takim formacie Silcare organizuje wydarzenie, które jednak trwać będzie nie jeden dzień, ale cały tydzień! Pod hasłem Tydzień sTYlisty – odkryj pasję z pazurem! chcemy dzielić się wiedzą i bogatym doświadczeniem, zdobytymi przez 17 lat funkcjonowania na polskim i światowym rynku. Od 7 do 12 czerwca na naszym oficjalnym profilu trenerzy i pracownicy firmy opowiedzą o kulisach pracy stylisty, dadzą rady tym, którzy marzą o wygranej w różnego rodzaju mistrzostwach modelowania i zdobienia paznokci czy wreszcie odkryją tajemnice nowości na rynku kosmetycznym – formuły HEMA FREE. Poza tym na uczestników webinarów czekają atrakcyjne zniżki na wybrane produkty oraz konkurs z kosmetycznymi nagrodami!

Szczegółowy program wydarzenia i regulamin znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Zapraszamy!