Magiczna sztuka planowania - odkryj ją z Plannerem 2022 od Silcare

06-10-2021

Planowanie nigdy nie wyjdzie z mody. Niezliczona liczba metod i oprogramowań, które mają nam pomóc lepiej organizować czas i szybko osiągnąć zamierzone cele może wcale nie być tak efektowna. W czasach, gdy liczy się każda minuta ciężko jest określić priorytety – w takich momentach warto posłużyć się magią planowania.

Nie jest to w żadnym wypadku sztuka iluzji, ale umiejętność dokonywania mądrych wyborów. Aby ustalone przez nas plany obróciły się z czasem w korzyść, zaleca się ustalanie działań na poszczególny dzień, tydzień i miesiąc. Nieodzownym elementem dobrego planowania jest również „sortowanie” celów i zadań na mniej i bardziej ważne.

 

Planner 2022 od Silcare to poręczne narzędzie do planowania w formie niewielkiej książeczki, dzięki któremu osiąganie celów stanie się łatwiejsze i efektywniejsze. Przemyślany układ stron pozwoli Ci zaplanować każdy dzień co do godziny, a nawet spisać najważniejsze cele dzięki specjalnie dedykowanej rubryce. Kalendarz zawiera miejsce na Twoje notatki oraz plan istotnych dla Ciebie wydarzeń. W środku nie mogło również zabraknąć terminarzu miesięcznego i planu urlopowego.

 

Przewaga tradycyjnego plannera nad wirtualnym kalendarzem jest potwierdzona badaniami. Podczas wykonywania ruchów przyborem do pisania nasza ręka przekazuje do mózgu więcej impulsów niż wtedy, gdy używamy klawiatury – pobudza to umysł do uważnej analizy i lepszego zapamiętywania zapisywanej treści, co z kolei przekłada się nie tylko na efektywniejszą organizację czasu, większe poczucie kontroli i szybsze osiąganie celów, ale też pozwala nam odpocząć od przebodźcowania elektroniką.

 

Odkryj magię planowania razem z naszym ozdobnym, minimalistycznym i niezwykle poręcznym plannerem na 2022 rok!