Illuminating i Ultimate Grey – barwny duet na 2021 rok

21-01-2021

Pantone Inc., amerykańskie przedsiębiorstwo poligraficzne, już tradycyjnie wybrało kolor roku. A właściwie kolory, gdyż po raz pierwszy od 5 lat specjaliści wytypowali nie jedną, a dwie barwy. 

Kolory roku 2021 to Ultimate Grey oraz Illuminating – jasna szarość i żywa, radosna żółć. Kontrastowe i zaskakujące zestawienie chłodnego odcienia ciężkich betonowych fundamentów z energetyczną i pełną optymizmu słoneczną barwą wskazuje na nastawienie, jakie będzie towarzyszyć wielu z nas w tym roku. Chcemy twardo stąpać po ziemi i opierać się na silnych fundamentach, jednocześnie idąc przed siebie z uskrzydlającą nadzieją w sercu.

Zainspirowani Instytutem Koloru Pantone, stworzyliśmy Flexy Trendy Colors Of The Year – kolekcję najważniejszych kolorów danego roku. Chcemy dać Wam możliwość wypróbowania odcieni, które stają się inspiracją dla świata mody, wzornictwa, makijażu i designu.

Tym razem do serii dołączyły Flexy 21/1 oraz Flexy 21/2 – idealne zarówno razem, jeśli macie ochotę na spróbowanie najnowszego trendu, jak i osobno, na przykład w połączeniu z którymś kolorem z naszej styczniowej kolekcji Misty Mountains!