Gotowy na wszystko

03-06-2019

My, kobiety, lubimy być przygotowane na wszystko. W przepastnych torebkach nosimy zdecydowanie za dużo przedmiotów „na wszelki wypadek”, poczynając od zawrotnej liczby długopisów i próbek kosmetyków, przez puste opakowania i nigdy nieprzeczytane ulotki, aż po saszetkę z lekarstwami, których data ważności minęła prawdopodobnie kilka lat temu.

Czasem warto postawić na mniej rzeczy, ale za to wielozadaniowych. Jeden scyzoryk z pilniczkiem, śrubokrętem, nożyczkami, wykałaczką, korkociągiem, długopisem, szpilką i ostrzem awaryjnym może wydobyć Ciebie i Twoich znajomych z niejednej opresji, a jest lekki i malutki. To zdecydowanie coś, co powinna mieć przy sobie każda z nas.

Kosmetyczny multitasking

Takim właśnie sprytnym scyzorykiem w naszej ofercie jest bestsellerowy Silcare 10in1 Revolution Hybrid Gel. Jeden produkt skrywa w sobie wiele właściwości: można używać go zarówno jako bazy i topu, jak i nadbudowy czy przedłużenia paznokcia. Jeśli zdecydujemy się na wersję Light Pink, zastąpi nam także lakier hybrydowy w delikatnym różowym odcieniu. „Wiele klientek zrezygnowało z położenia koloru, wybierając Light Pink jako gotowy kolor” – mówi Trener Master Class Silcare Beata Śliwińska. To bardzo wygodne rozwiązanie dla fanek naturalnych, eleganckich stylizacji.

Produkt jest przeznaczony dla każdego typu paznokci, nawet mocno osłabionych, które wymagają troskliwego traktowania. Na uwagę zasługuje jego skład: aminokwasy, minerały i witaminy  zawarte są z wyciągu z kiełków pszenicy oraz wyciągu z drożdży piwnych. Produkt fizycznie wzmacnia paznokieć, tworząc twardą powłokę, która chroni płytkę paznokcia przed wpływem czynników zewnętrznych. Preparat nie jest wrażliwy na działanie temperatury, manicure wykonany produktem wykazuje się więc niezwykłą trwałością, zachowuje swój kształt i twardość.

Stylistki pokochały go także za średniogęstą konsystencję oraz doskonałe właściwości samopoziomujące, dzięki którym świetnie sprawdza się przy budowaniu krzywej C, wypełnianiu nierówności czy uzupełnianiu odrostu. Wcale nas nie dziwi, że produkt szybko zyskał miano bestsellerowego.

Sto procent precyzji

Czy można udoskonalić doskonałe? Nam się udało – od teraz Silcare 10in1 Revolution Hybrid Gel dostaniecie nie tylko w tradycyjnej buteleczce, ale także w nowym, innowacyjnym opakowaniu, które dzięki ograniczeniu dostępu tlenu do produktu sprawia, że jeszcze lepiej spełnia swoje zadania.

Opakowanie typu air less zapewnia precyzyjną punktową aplikację bezpośrednio na płytkę paznokcia lub pędzelek – to od nas zależy, jaką metodę wybierzemy. Obydwie sprawiają, że zachowujemy higienę i ograniczamy ryzyko rozwoju bakterii. Inną zaletą opakowania jest maksymalne wykorzystanie preparatu. Nikt nie lubi marnowania kosmetyków, wyrzucania produktów ze świadomością, że na ściankach opakowania zostało go jeszcze dużo… Rozcinanie opakowań jest z kolei bardzo niehigieniczne. Tymczasem w opakowaniu typu air less mały tłoczek jest zasysany w stronę górnej pompki, dzięki czemu równomiernie przesuwa całą zawartość.

„10in1 Revolution Hybrid Gel to rewolucja w stylizacji paznokci; kupujesz jeden produkt, który zastępuje kilka innych. Jednocześnie to więcej miejsca w Waszym salonie bądź kuferku na ciągle powiększający się asortyment Silcare” – mówi trenerka Silcare Aleksandra Koziorz.

A wy? Macie już nasz produkt w swoich zbiorach?